Bu b. münih niye bu kadar cimri takım rummenige pahalı transfer yapmayacagız kimse bizden pahalı transfer yapmayı beklemesin demiş?

robben ribery yaşlanıyor ribery 32 yaşında zaten adam bitti sayılır ve bu iki adam sayesinde bu seviyede kaldılar uzun bir süre. şimdi ribery yok artık ee pahalı transfer yapmazlarsa nasıl aynı seviyede kalıcaklar? Cimrilik ve pintilikleri hep böyle devam mi edicek bunların? anlamadıgım nokta denizde kum bunlarda para bu sezon 530 milyon euroluk gelirle rekor kırdılar adidasla 900 milyon euroluk forma sponsorlugu imzaladılar bu kadar parayı ne yapıyorlar peki?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Cimri ne alaka.
    Takım zaten iyi.
    Alt yapı veya ucuz genç. yetenek alıp 3-5 sene sonra oynatacaklar.

Bizimkiler her sene dünyanın parasını veriyorsa ne oluyor

0|0
    0|0
    • anlamıyosun bu kadar parayı ne yapıyor bunlar nereye götürcekler ve riberynin yerini alt yapıdan ucuz adamlarla filan dolduramazısn

• Heriflerin stadını müzelerini gördün mü
      Altyapı ve futbol okullarını gördün mü

Paraları oraya harcıyorlar.

GS stadı yeni yapıldı. Juventus ve Anderlet maçında halini gördün.

• kardeşim yıllık 530 milyon euroluk gelirden bahsediyorum adidasla imzalanan 900 milyon euroluk sponsorluktan bahsediyorum bu paralar alt yapı ile biter mi :D.

Kızlar Ne Diyor 1

• Cimri demek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• isterse kümeye düşsünler umurumda değil

0|0
    0|0
  • tayyip ortak sanırım bayerne :D

0|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum

0|0
    0|0
    • peki amaçları ne bu kadar parayı ne yapıcaklar riberynin yerini nasıl dolduracaklar

• İşin sırrı burada. Bayern ve ajax. Bu adamlar transfere para harcamaz ama başarı daimdir. Ajax Avrupa da zaman zaman olsada bayern hem Avrupa hem de ligde hep istikrarlıdır.

0|0
    0|0
    • anlamıyosun bu kadar parayı ne yapıyor bunlar nereye götürcekler ve riberynin yerini alt yapıdan ucuz adamlarla filan dolduramazısn

Yükleniyor...