Yenisi her zaman gelir, sizce böyle mi düşünülmeli?

Sorum erkeklere cevaplar önemli

Ne otobüsün ne kadının arkasından koşmayacaksın yenisi her zaman gelir sizce böylemi düşünülmeli?

Güncellemeler:
yorumlar için teşekkür ederim

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• kadında otobüs gibidir. otobüsü durakta beklersin beklersin gelmez diğer bütün otobüsler geçer senin binecegin otobüs bir türlü gelmez, artık umudu kesmişsindir ve bir sigara yakarsın daha iki fırt çekemeden gelir. kadında öyle ararsın ararsın bulamazsın ama hiç beklemedigin anda yağarlar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkeklere sormuşsun ama ben de cevap vermek istedim. Kadının arkasından koşup koşmamanıza karışmayacağım. Fakat otobüsün yenisi gelene kadar işe/okula geç kalırsın. Hiç hoş olmaz. O yüzden otobüslerin ve dolayısıyla şoförlerinin peşinden koşulmalı. Şoförün peşinden koşmayı yanlış anlamayında. :)

0|0
    0|0
    • iyide şöför ne alaka?

• Otobüsün peşinden koşarken şoförün peşindende koşmuş oluyorsun. Tamam itiraf ediyorum. Ben şoför olucam büyüyünce. O yüzden şoförlerin peşinden koşun dedim. :( :'( gülmeyin. :(

• gelen gideni her zaman aratır.. bence böle düşünmeli.:DD erkek olaydımm öyle derdim .D

0|0
    0|0
    • öyle ama ya bir insanı çok seviyorsun olaki ayrılıyorsun peşinden koşsan ne olacak bu sefer tacizci olacan rahatsız edici olacan elbet başka biri karşına çıkacak :D koşmamalı

• kediler saf saf yumağın peşinden koşar.. sen onu kendine yakıştırıyosan bilemem :DD

• hadi be ordan:D

• Otobüsler belli bir saatten sonra gelmiyo onun peşinden koşabiilirsin ama kadının arkasından koşma onun yenisi gelebilir :))

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• aynen doğru, katılıyorum

0|0
    0|0
  • Gelen gideni aratır derler ama kızlarda böyle olmuyor,gelen daha iyi oluyor,Yol ver gitsin derim değişiklik olur, tabi ciddi bir ilişkin yoksa

0|0
    0|0
  • aynen oyle aga kimsenin peşinden koşmayacaksın koşarsan kaybedersın bunu unutma salla oke

0|0
    0|0
  • ya gelmesi gereken kız o kaçan otobüsün içindiyse?

0|0
    0|0
  • aynen öyle katılıyorum

0|0
    0|0
  • bütün güzel kediler geliyor.Severim çok konuşmayanlarını.

0|0
    0|0
  • kadın gölge gibidir, kendisini takip edenden kaçar, önünden gidenin arkasından koşar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...