Artık alkol kullanmak istemiyorum başka çözümler arıyorum yardımcı olur musunuz?

Alkol alkol alkol alkol alkol...

mutsuzken yada sinirliyken nedense hep alkol alıyorum. aslında o an için öfkemi yenip ertesi sabah ne yapacağıma karar veriyorum ama artık alkol kullanmak istemiyorum başka çözümler arıyorum yardımcı olur musunuz

Güncellemeler:
amatem e yat felan diyenler olmuş alkoliğim demedim ben mutsuz biri değilim çabukta sinirlenmem ama damarıma basılırsa ve mutsuz edilirsem alkolun dibine vururum yani

0|1
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Mevlana sever misin ?

1|0
    0|0
    • evet

• Bak sana ne diyor :

Ne kadar acıdır insanın teselliyi içkide sigarada araması.

Çok mu zor elini semaya kaldırıp Rabbine yalvarması ?

Erkekler Ne Diyor 18

• Bu sekilde alkol içen kadın in varlığını bile bilmek istemiyorum

En son kız arkadaşımla tam bir yıl ugrastim alkolü bıraksın diye neler geldi basıma neler yasadım bu fedakarlığı hiç ama hiç kimse yapmazdi ne oldu peki bir yilim çöp oldu hattim biti karardı islerim bile alt üst oldu :(

O yuzden bırak alkolü cok ciddiyim hit baska seyler bul et ama bırak alkolü

0|0
    0|0
  • bence hiçbirşeyi önemseme o zman zaten ne sorun kalıo ne dert gıttığı yere kadar ne olursak olalım vezır de olsak rezıl de olsak zaten hepımız ölüp gıdıcez dımı takma hiç birşeyı oke ayıkol ayık :D

0|0
    0|0
  • insan mutluyken mutlu olduğu için içer, üzüntüsü varsa geçsin diye içer, hiç birşey yoksa ille de bunlardan biri olsun diye içer. yani alkolsüz hayat düşünülemez. sen böyle devam et bence...

0|0
    0|0
  • bağımlılık tedavisi için hastanelere başvurabilirsin Neden bu şekilde davrandığını öğrenmek gerek ve alternatif davranışlar geliştirmek gerek.bunları bir uzman eşliğinde yapabilirsin elbette ama seni yakından tanıması gerek ilk önce

0|0
    0|0
  • Alkol iyidir Alkol candır

0|0
    0|0
  • yoga yap

1|0
    0|0
  • Amerikalilarin bir Atasozu var Mom says Alchohol is your enemy, Jesus says Love your enemy :)

0|0
    0|1
  • esrar iç...

0|0
    0|0
  • sen böyle mutluysan kimsenin senin ne içtiği ilgilendirmez.Kendine zarar verme yeter.

0|0
    0|0
  • herkes aynı ama hemen olkole koşma amatemlik olmadan vazgeç

0|0
    0|0
  • alkol içmek istemiyorsan alkol içmeyeceksin, çözümü uzaklarda aramaya gerek yok bu kadar basit,

0|0
    0|0
  • odaya kapat kendını kırabılcegın ne varsa kıl ınan cok ıyı gelıyo

0|0
    0|0
  • bende aynı dertden muzdaribim cevap bulabilirsen benimle paylaş :)

0|0
    0|0
  • Alkol kötülüklerin anasıdır uzak durun bence...

0|0
    0|0
  • yanlış yapıyorsun

0|0
    0|0
  • amateme yat tedavi gör

0|0
    0|0
  • alkol almadan hayat olmaz

0|0
    0|0
  • Nedense ben de en sağlıklı kararları alkol masasında alıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İçki içme hem daha kuvveyli hem daha dayanıklı olursun , içkinin ardına sığınma ,algılarını köreltme ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...