Evli ve çalısan kadınların tripleri...

evli bir kadın eğer çalışmaya başlarsa o andan itibaren kendini he-man sanmaya başlıyolar. Böle bi artistlik tavır takınıyolar, geceleri kıçlarını dönüp uyumaları artıyor. Vs.vs.

Peki arkadaşlar kocalarınıza haksızlık ettiğinizi düşünmüyormusunuz? Şayet ben çok haksızlığa uğradığımızı düşünüyorum...

0|0
14|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• CBen şu çocuk da yaparım kariyer de tayfasindan değilim. Henüz lisedeyim ama çevremde görüyorum olmuyor işte ya biri ya biri. İki kuruş fazla para kazanacağım ya da giyinip suslenip ofiste salınacağım diye eşimi ve çocuklarımı ilgiden, sevgiden mahkum bırakmaya hakkım yok. Adam koca gün çalışmış canı çıkmış iki çift güzel lafı önüne kurulmuş güzel bir sofrayı hak etmiyor mu? Ya da küçücük bir çocuğun en ihtiyacı olan şey anne sefkatiyken bakıcı ellerinde mi büyüsün çocuk? Anne arada bir gözüken figüran gibi çocuğun hayatında. Ev Otel gibi bir şey, anca gece uyumaya geliyor insanlar. Böyle aile mi olur Allah aşkına? Kariyer yapacaksam hiç evlenmem kendimi işime adarım kimseye bu eziyeti cektirmeye hakkım yok. İnsanlar evine huzur bulmaya geliyor nemrut karısını çekmeye değil. Benim bir kız olarak fikrim bu. İleride eşimin maaşı bizi aç bırakacak kadar, aşırı düşükse ancak öyle çalışırım.

0|0
    0|0
    • hellal sana. En azından kocanın çalışıp yorulduğunu ve akşamda biraz hizmete ihtiyacı olduğunu biliyosun. ++++

• Yorulduğu içindir belki de.Hem dışarı da çalışıp hem de evle uğraşmak hiç kolay değil.Bir süre sonra insan yatağa bile gidemeden koltukta uyuyakalıyor...Bir aylığına erkek ev işlerini yapsın aksatmadan aynı zamanda da işine gitsin bakalım yattığı yeri biliyor mu?

0|0
    0|0
  • eğer yeni yeni başladıyda bu dönem ona destek olman lazım biraz ev işi yap beraber yemek yapın filan destek ol sonra nerde ödülüm? diye sorabilrsin.

1|0
    0|0
    • bide söylw bişey var yaparsın yaparsın herşey çok iyidir. Bir gün yapmazsın sen o zaman gör zılgıtı

• 13 yıldır evliyim ve bu yıllar süresince hep çalıştım. 9 saat mesai, sonrasında ev işleri, çocuk bakımı ve eş memnuniyeti. Haksızlığa uğrattımmı karşıyı hayır uğrattığımı düşünmüyorum. Uğradımmı evet zaman zaman düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • erkekler işten gelip fosur fosur uyuyunca sıkıntı yok. kadın hem işe gidip hem evi çekip çevirecek bir de kocasıyla uğraşacak. beyimiz de nazlı nazlı salınacak.. oldu, başka emriniz?

0|0
    0|0
  • Ev işlerini ortak yapıyorsanız haksızlığa uğruyorsun. O işten gelip ev işiyle uğraşırken sen yayılıp yatıyosan haksızsın kardeş

0|0
    0|0
  • valla kadın haklı anaam bütün gün çalış eve gel ev işi yemek bide çocuk varsa yandın uykusuz geceler falan kocaya zaman kalmıo eh dinlensin he-man halt etmiş yanında bi günde sen onun yerinde olsana hem evi hem işi düşünen biri olsana..!

0|0
    0|0
  • kısıden kısıye degısır ne alaka calısıcak tabı kadında helekı meslegı varsa normal durum anormal degılkı he man sansın kndını hee kımı para kazanıyorum cart curt havalarına grebılır kısısel yanıı evı cocugumu ve esıme ılgıyı aksatmama neden degıl

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma bu 1) Hem kadın o kadar çalışıyor üstelik ev işleri,çocuk,eşin ihtiyaçları ve s. Şimdi biraz naz yapmaya hakkı yokmu yani bu da 2)

0|0
    0|0
  • götün yiyosa calistirma ozaman karini

1|0
    0|0
    • bendekig*tsende yok rrahat ol. Çalışmıyo zaten şimdilik.

• valla öyle isini seven bi kadin bulman zor

• beni sevsin beni düşünsün yeter.

• anlayışlı ol sende..

0|0
    0|0
  • çalıştırma o zaman ..

0|0
    0|0
  • Ohh sefamız olsun ayol kihkihki .p

0|0
    0|0
    • :) bencede sefamız olsun. Bir de trip çekmek yokmu. Hepsi çocuk bunların 7 den 70 e:)

• Evet teşekkür ederim. Süper bir oğlum var. Allah isteklerine kavuşmanı nasip eder inşallah.

• nasıı yaaaa. Anlamadım hiç bişey. o cocuğuda kılıbık yeyiştirme ya inşaata çekerler yada diktatör bi kadının altında ezilir. Şuan annesinin ezdiği gibi

• bişi dicem de, cinsellikten bizim de zevk almadığımızı falan mı düşünüyosunuz acaba? bu hak değil, karşılıklı zevktir, bu konuda hemfikir miyiz? şunu düşünelim, kadın ya da erkek zevkli bi eylemi yapmaktan neden köşe bucak kaçar? bunun çalışmayla ne alakası var? yok, kadın ya da erkek kaçar çünkü sanıldığı gibi zevk almıyodur. bi kadın kıçını dönüp yatıyosa eksikliği biraz kendinizde arayın, orgazm olamıyodur o kadın, işiyle gücüyle ne alakası var?

3|1
    0|1
    • en iyi cevap!

• düzlük değil yalnız o, duzluk.

• :)))))) ne bileyim ben öyle biliyodum. hani ufak göğüslerinle bi bağlantı kurmuştum. Pardon duzluk. :P

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne alaka,hem ev işlerini yapacak hem çocuğu varsa ona bakacak hem işe gidecek ve havalara girmeyecek?Robot sandın herhalde?

2|0
    0|0
  • evliyken eşimde çalışıyordu ben işten erken geldiğimde yemekte yapardım bulaşıkta yıkardım temizlikte yapardım aynı gün evde olduğumuzda ona herşeyde yardım ederdim ama hep dert yanardı hep yakınırdıki çok titiz bir insanımdır çevresine hem çalışıyor hem evi tertemiz havası verirdi benide kötülerdi :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...