Hayatında biri olup olmadığını nasıl anlarım:

Çalıştığım yerde bir kız var hoşlanıyorum ondan ama muhabbete girebileceğim bir durum yok. Sadece ara ara görüyorum..Neredeyse bütün parmaklarında yüzük var..şimdilerde kızlar sözlü/nişanlı olsun olmasın yüzük takıyorlar. Ben bu kızın hayatında biri olup olmadığını nasıl anlayacağım. Bir fikir verin. İşi gereği sürekli telefonda nasıl ayırt edeceğim kiminle konuşuyor diye bilmiyorum.. Ayrıca arada bazen karşılaştığımızda bana direkt bakıyor ben de bana mı bakıyorsun bir şey mi soracaksın anlamında kendimi işaret edip soran gözlerle bakıyorum. Ben öyle yapınca bakışlarının yönünü değiştiriyor . Kulağı kesik arkadaşlar bir el atsa ;)))

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• maalesef tek yol sormak...

0|0
    0|0
  • sorarak maalesef...

0|0
    0|0
    • Sorarım sorun yok da eğer varsa sonra kendimi pek iyi hissetmem aynı yerde çalışıyoruz sonuçta

• iş at gerisi gelir anlarsın sonrada

0|0
    0|0
  • ya sor direk ne olacak ki sor... var mı biri hayatında de :)

0|0
    0|0
    • ya işyerinde bir sürü kısım var o da o kısımlardan birinde.. benim hiç alakam yok orayla yani hiç tanışmıyoruz.. hiç tanımadığım birine gidip hayatında biri varmı dersem gayet güzelce "sanane" diyebilir üstelik şansım varsa da onu da yok edebilirim :))

• ozaman git bişeyler içmeye davet et..cevabı ne olur gör. bilmiyorum ama bende beklemek en kötü olan, o yüzden harekete geç ne kaybedersin ;)

• Hayatında biri var.

0|0
    0|0
  • Telefonla çok mesajlaşıyor mu*

0|0
    0|0
  • niye kendini harap ediyorsun güzel kardeşim git sor erkek adam değil misin ne çekiniyosun.

0|0
    0|0
  • sorucan açık açık.

0|0
    0|0
  • Abi unut gitsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İş çıkışı kapıda falan,bir mazeretle yanına git,basit bişey sor,eğer hayatında biri varsa,sevgilisinin iş çıkışı kendisini alma ihtimali hep olacaktır...Bu durumda da sen yanına yaklaşınca tedirgin olacaktır,eğer tedirgin olduysa birisi vardır..Yoksa rahat davranır..

0|0
    0|0
  • İlk Önce Tanış Arkadaş Ayağınla Durumu Daha sonra Anlat ;)

0|0
    0|0
  • işyerinin çaycısı yok mu browski

çaycıdan al haberi demişler. benim en büyük istihbarat kaynağımdır her ortamda bunlarla aranı iyi tutacaksın. evvelden birkaç bayiyle ilgilenirdim hepsinde de en sağlam bilgiyi bunlardan alırdım :D

0|0
    0|0
    • Var kardeşim var olmaz mı :) var da bizim çaycı her şeye sinirleniyo abi ters anlar şimdi bizi yaşı da büyük zaten..yine de aramı iyi tutayım bakalım belki alırız bilgileri

• genelde yaşı büyük oluyor ama sen altyapıyı kur her zaman lazım olur bro :D

• telefonla çok mesajlaşıyorsa sevgilisi yoktur..

0|0
    0|0
  • la direk git açıl sor yaaa...

0|0
    0|0
Yükleniyor...