Bir kızın bir erkeği sırf erkeğin kendisine değer verdiği için kullandığını nasıl anlayabilirim ?

Kızlar ve erkekler buraya iki dakika buraya bakın.

Bir kızın bir erkeği sırf erkeğin kendisine değer verdiği için kullandığı nasıl anlayabilirim ?

Güncellemeler:
Parasal anlamda harcamayla ilgili sormuyorum başka türlü nasıl anlarım mesela bir erkeği sürekli tersliyorsa fakat kendisine bir hediye alındığında mutlu olup birkaç gün sonra bu erkeğe tekrar ters davranıyorsa bu kız bu erkeği kullanıyor mu demektir yani kız erkeğin sevgisini mi sevmiştir ?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Bu genelde böyle.Bir an oluyo insan dayanamıyo vay be ben bu adamla ömrümün sonuna kaadar yaşarım diyorsun sonra birinden hoşlanıyorsun mesela olmuyo sevgi olmadan olmuyo diyosun. karışık bu işler hediye falan alma ilgilenme bakalm gelecek mi peşinden? hoşlandığı halde naz yapıyor da olabilir ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Böyle yapıyorsa kullanıyordur seven insan hediye alındığında iyi davranmaz sadece :D bu kız seni batırır :D

0|0
    0|0
  • Her ıkı ıhtımalde mümkün.

0|0
    0|0
  • @güncelleme : evet

0|0
    0|0
  • iki seçenekte mümkün hediye almadan dene bakalım bir de

0|0
    0|0
    • hediye almadığımda bana sürekli ters davranır muhabbet etmeye çalışırım ters ve isteksiz cevaplar verir.

• burdaki bahsettiğim kızla ordaki bahsettiğim kız aynı :D yani bizim komşu kızı :D

• ha pardon küfürü geri aldım :D sen bu kızı yolla

• Parasal konularda cok harcama yaptırtıyorsa ve dışarıdayken gözleri fıldır fıldırsa anlarsın

0|0
    0|0
  • hediye de parasal bişe.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sen benim için çok değerlisin diyorsa sürekli

0|1
    0|0
  • zamanla ...

0|0
    0|0
  • öyle kızların ... ikiyim

0|0
    0|0
  • soru cok zor ben düşünmeye gidiyorum

0|0
    0|0
  • yaşadıklarını bilmeden görmeden kim ne diyecem bakalım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...