Siz her durumda sevgilinizin gönlünü alır mıydınız?

Uzun beraberlikleri olan Tecrübe almış beyler ve bayanlar

Bayanlar ; Sevgilinizin bir davranışına çok sinir oluyorsunuz. Ve oda hiç alttan almıyor ona nasl davranırsınız ? Çok sinirli ve kızgın olduğunuzda ve oda gönlünüzü almıyorsa nae yaparsınız ?

Beyler ; Aşık olduğunuz sevgiliniz çok asabi biri herşeye sinirlene bilen bir yapıya sahip.Ama Siz gönlünü aldığınızda hemende yumuşayan biri düşünün .Siz her durumda Sevgilinizin gönlünü alırmıydınız ..Ve ya almıyorsanız onun size nasıl davranıışı çok koyar

Samimi cevaplar verirseniz çok sevinirim.Saygılarımla

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tür ilişkilerde sırasıyla çiftler altdan almalı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bıkkınlık gelir tabiki kendine çeki düzen vermesi gerekiyor ne kadar alttan alırsan karşı tarafa o kadar alışkanlık yapar

0|0
    0|0
  • ben de asabi birisiyim .. mecbur geri adım atan taraf o olacaktı ..

0|0
    0|0
  • Bir olur , iki olur , üç olur, tama , ama fazlası eziyet olur, insanlar mutlu olmak için hayatı paylaşıyo mutsuz olmak için degil, asla tahammül edemem kendini bi halt sanan böyle insanlara, en iyisi daha çok üzülmeden yolları ayırmak olur bende

0|0
    0|0
  • Fazla naz aşık usandırır. Güle güle canım.

0|0
    0|0
  • sevgilimin gönlünü alırım sadece

0|0
    0|0
    • benim sevgilim bıkmış öyle diyor

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer çok seviyosan ve o alttan almıyo yapmaya devam ediyosa,sabreden sen olucaksın,susacaksın tamam diyeceksin bak ozaman sinirden deli olur:)

0|0
    0|0
  • sacini basini yolarim.

0|0
    0|0
    • Yanında olmadığı için yapamazsın :) Telefondan ne yapabilirsin

• ya onu bırakta mesajdan ne yaparsın o alttan almıyorsa cevap mı atmazsın ve ne kdar süre atmazsın

• bisey yapmam sinirimi cok bozuyorsa sutlarim gider onla mi ugrascam peh.

• ben çok sinirli ve kızgın olduğumda mümkünse benimle kavga etsin. başka türlü sakinleşemiyorum. hele alttan falan hiç almasın, kafasında şişe falan kırasım geliyo.

0|0
    0|0
    • hadi ya sonra Sinirin geçtiğinde ne yapıyon. o konuştukça ben hepten sinir oluyorum

• ikimiz de bi koltuğa çöküp kalıyoruz yorgunluktan. sonra "acıktım pizza mı söylesek"e dönüyo. yani rutin.

Yükleniyor...