Kızların erkeklere teklif yollamasına ne gözle bakıyorsunuz?

arkadaşlar kızların erkeklere teklif yollamasına ne gözle bakıyorsunuz ne olur ciddi yorumlara atılsın yada kızların erkeklere yolayabiliceği en güzel teklif nasıldır

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• kızlar teklif ediyorsa kendine güveniyordur. çok beğenir ve takdir ederim ama başkasıyla teklif gönderiyorsa zayıf kişilikli olduğunu düşünürüm.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sıkıntı yok yollaya bilirler en güzelide senin olmak istiyorum tırmala beni kaşı beni teklifi olur

1|0
    0|0
  • normal bir durum diye bakıyoruz

1|0
    0|0
  • Bana teklif edin kızlar bakalım nasıl teklif ediyorsunuz :SS

0|0
    0|0
  • bilmem kızlarda teklif yolluyor mu :) çok az duydum öyle şeyler ya :) keşke hep olsa iyi bişe aslında :D

0|0
    0|0
    • :)))))))))))

• bilmiyorum şu anlık arkadaslık yolladım daha sonrasına bakarız :)))tsk

• bişe değil umarım istediğin gibi olur her şey :)

• Normal karşılarım ama nedense kızlar hep karşı taraftan beklerler.

0|0
    0|0
  • teklif değil de yollama kısmı rahatsız edici

0|0
    0|0
  • Kaşar yorumu yapılır hep

0|0
    1|0
  • Normal bence medeni insanlar böyle yapar medeni olmayanlarda arkalarından kıza hakaret ederler

1|0
    0|0
  • cesaret örneği olarak bakıyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Teklif etmem , teklif yollamam , ilgilendiğim kişinin bunu anlamasını sağlarım ki emin olmadan harekete de geçmem , sonrasında zaten elimden kurtulamaz ...

0|1
    0|0
  • direk söylemem ama bi yolunu bulur söyletirim

1|0
    0|0
  • ben asla yapamam ama yapanlara ne kadar cesur gözüyle bakıyorum ama çoğu cahil cesareti zaten özenilecek bir şey yok kabul edilirse iyi bir durum ama edilmediğinde zor olabilir ona göre düşün derim:)

0|0
    0|0
  • Yollama git höykür suratına.

0|0
    0|0
  • güvercinle yolla. mektup gibi bişe sanırsam bu teklif denen nane. nostaljik olur hem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...