Hiç eşek şakası yaptınız mı? Komik olmak isterken üzdünüz mü birilerini?

hiç eşek şakası yaptınızmı? komik olmak isterken üzdünüzmü birilerini?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• 10 sene önce falan arkadaşımın doğum günü vardı okuldan çağırmış 10 kişi kadar insan haliyle hediye verme merasimine geçtik bir arkadaşla planlamıştık önceden,büyük bir hıyar (salatalık) alıp bunu aldığımız süpermarkette hediye paketine sardırdık.Arkadaşa verdik mum falan sandı açınca gördü tabi ne olduğunu çatır çutur yedi hepsini :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• teyzem salonda uzanmis istirahat ediyordu bende koynuna oyuncak yilan koymustum kriz geçirdi isler degisti gulecegime panik yaptim

0|0
    0|0
  • Komiklik olsun diye değil ama beni çok kızdıran asteğmeni korkutmak ve benle uğraşmanın bedelini öğretmek için karakola yalandan terörist baskını yaptırdım. Adamın korkudan titreyen bacaklarını kireç gibi yüzünü görmek onca cezaya rağmen paha biçilemez. :) Gelen özel harekat timlerine şaşkın şaşkın bakan kendi surat ifademi görmek isterdim. Zaten alışmışlardı bu tür eylemlerime o yüzden mahkemeye vermediler Allah'tan :))

0|0
    0|0
  • bayan hocanin defterinin arasina hamam boceginin oyuncagini koymustum sonra disipline verdi beni sonra affetti cok pisman olmustum cunku beni severdi..

0|0
    0|0
  • küçükken şu patlayan sigaralarla şaka yapacaktık arkadaşa .paramız olmadığı için biz de kendimiz yapalım dedik.sanırım barutu biraz fazla koymuşuz:))bir ay konuşmadı bizle:)

0|0
    0|0
  • o kadar aşırısını yapmadım

0|0
    0|0
  • çokk ödü koptu altın işedi.

0|0
    0|0
  • zamanında üzerdim milleti şakalarla

0|0
    0|0
  • ooff hemde nasıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hiçç yapmadım küçük şakalar hariç oda küçükken kapı arkasına saklanmak falan ama onun dışında yapmadım çünkü kendime yapılmasını istemem hiç sevmem eşşek şakası ama birisi yapmıştı hiç unutmuyorum:)

0|0
    0|0
  • sınıf baskanıydımm sus dedım susmadılar sus dedım susmadılar aldım makasııı zelıhanın etegını kestımmmm agladı zırladı ama hakettı yanıı

0|0
    0|0
  • yapmadım,yapmam..

1|0
    0|0
  • Çevremdekileri üzdüğüm doğru ama şaka yaparak değil!

1|0
    0|0
  • hiç hoşlanmam hatta yapılırsa ciddi kırabilirim birilerini..

0|1
    0|0
  • Yaptım, oda bana yapmıştı. Komik değildi.İkimizde üzüldük 7 aydır konuşmuyoruz.

0|0
    0|0
  • evet az kalsın bayılıyordu kadın :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...