Ağza alınmayacak küfürler eden sevgili

dün facesinde bir kızla +18 konuşmalarını gördüm ve ayrıldım.

daha sonra olayı açıkladı. bi arkadaşının fakesiymiş güya onu ortaya çıkarmaya çalışıyolarmış falan filan.

sonra benim ona attıgım mesajda yazdıklarımı okudu. bende sen olsaydın aynısını yapmazmıydın? dedim.

tartıştık işte. tamam iyi geceler ya diyip telefonu yuzune kapadım.

sonra aradı sen nasıl benım yuzume kapatırsın telefonu dıyıp ana baba düz gecti ettiği küfürler öyle böyle degıldı yanı.

tehdit bile etti tekrar kapatırsan teli şöyle yaparm falan filan.

sövmesi bitince kapadı.

bu aksam arayacak biliyorum bahaneside bitmez. sarhoştum falan der.

sizce ne yapmalıyım?

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Aciz basit insanlar kendilerini o şekilde ortaya koyarlar...Defet gitsin.. ADAM bul...Yaratık çok..

1|0
    0|0
  • dün facesinde bir kızla +18 konuşmalarını gördüm ve ayrıldım.

(daha sonra olayı açıkladı. bi arkadaşının fakesiymiş güya onu ortaya çıkarmaya çalışıyolarmış falan filan.)

bunlar bahane

o telefon kapatma konusuna gelirsek ona gerçekten bende çok sinir oluyorum orada hata yapmışın bence

seviyorsa hiç birşey yapamaz

sevmiyorsan bence hiç uzatmaları bile oynama çünkü ona bir daha güvenemezsin

1|0
    0|0
    • seviyorum. ama dün çok ağır küfürler etti.

o beni sevseydi edermiydi ki?

• oluruna bırak bence seviyorsa pişman olup özür diler

• bazı erkekleri küçükken küfüre alıştırdıkları için o adamı durduramazsın seviyosan öyle kabul etcen :) sevmiyosan numaranı değiştir faceden engelle falan

1|0
    0|0
    • ya ben seviyorum ama dün ettiği küfürlerden sonra onun sevgisinden şüphe ediyorum.

hem seven hemde küfreden erkek olur mu?

• olur olur dediğim gibi o yetiştirilmeden gelen bişey benim bi kuzenim var alayına sövüyo annesine bile :) arkadaşımda var bi tane oda öyle onun sevgiyle alakası yok yani :)

• çok mu aradın bunu sana erkek mi kalmadı?

1|0
    0|0
  • tel no'nu degistir yeni bir kimlik al, estetik ameliyatla yuzunu degistir kurtul

0|0
    0|0
  • Yol ver gitsin konuşmayı öğrenince gelsin

1|0
    0|0
  • s...tir et gitsin

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• tamam telefonu suratına kapatınca çok kızmış olabilir ama sana karşı bu kadar çirkin davranma küfretme hakkına hiç kimse sahip değil bunu asla unutma . sen kendi değerini bileceksin ve sana değer vermeyenlere yolu göztermelisin . şimiden bukadarcık olayda bunu yapan adamdan ileride daha fazlasını görmen muhtemel. hele ki sen bu davranışı bir kere affedersen nasıl olsa affediliyorum görüşü oluşacaktır...

0|0
    0|0
  • Uzak dur. Kadina siddetin her turlusune karsiyiz. Bugun sozle baslar yarin eyleme doker. Aman diiim! Kurtar kendini tez zamanda. Sevgi yalanlarina siginirsa da kanma.

1|0
    0|0
  • cevab verme arasin dursun..

mesaj cekebilirsin..kufur etmek icin ariorsan baskasini bulmalisin laflarini kaldirabilcek diye yazardim

1|1
    0|0
  • Ben sevgilimin benim yanımda başkasına küfür etmesine dahi izin vermiyorum, bu olacak iş değil, sakın dönme ona.

0|0
    0|0
  • Allah bunlardan uzak tutsun ya... Ayrıl hatta kaç görme duyma bilme hayatından uzaklaştır şu pisliği

1|1
    0|0
  • ararsa sen kibar konuş, onun seviyesine inme. küfürlü veya hakaretli veya sinirli konuşursa, "sakin olunca ara öyle konuşalım, böyle bağırarak konuştuğunda dediklerinden bir şey anlamıyorum" der, kapatırsın teli.

0|0
    0|0
  • bence bu soruyu sormamalısın

0|0
    0|0
  • ayrıl gitsin daha şimdiden ana babaya hakaret eden adamdan ne hayır gelir

1|1
    0|0
Yükleniyor...