Pilates seti nerden alabilirim?

Pilateşe başlıycam istanbulda oturuyorum pilates seti nerden alabilirm ve fiyatları ne kadardır=?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 11

• neden pilates ?

• Bence nette al plates topu nette daha uygun 35 TL ve minderi felanda var bende bi ara bakmıştım plates bandı studio felan bayagi var setde sanırsam 50 TL

• forum istanbulun dışarısında bir magaza var orada bulabilirsin

• çok pahalı bi kere onu söyliyim akmerkeze bak

• AVM'lerde Spor malzemeleri satan mağazalarda bulabilirsiniz..

• Sete gerek yok bence git bir tane top al otur üstüne al sana pilates işte:)

• ebru sallıyı ara o sana yardımcı olur

• bimde vardı ucuza.teyzelerim kapış kapış götürdüler topları

• ne zaman

• 1 ay önce filandı :D

• Parayla sorunun yoksa Boyner,yok bütçen ksıtlıysa Eminönü,Mahmutpaşa,Sirkeci ( En az % 50 fark var ) Ayrıca sana tavsiye plates minderin eni 1 cm altında olmasın genelde setlerde 0.6_0.4 minderler var..Ayrıca netten'de alışveriş yapma..

• kardeşim heves etmişsin ama bence koş,yürü,aerobik aletleri yap,düzenli beslen,iyi uykunu al pilates boşuna zahmet ve alettir.

Kızlar Ne Diyor 3

• tatlım amaç ne zayıflamak mı yoksa sadece sıkılasmak mı bak ben besyo mezunuyum ve yükseğimi yapıorum aynı zmanda da arastırma görevlisiyim ne istediğini söle ona göre yardımcı olayım yönlendirme konusunda

• kredi kartın varsa internetten sipariş et daha ucuz

• sete gerek yokkı yere carsaf serr bel altına mınder koyy kalın don lastıkleınden kess ayarla boyuna göree tamamdır plates lastıgı kopuyo dona hıc bsey olmazz topada gerek yokk sakatlanma rıskın var bn dedıgım gbı yaptım karnımda baklavam var çalıstım ebrudan ögrendım dgrusunu tmamadır :))

Yükleniyor...