Hakan Çalhanoğlu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sizce nasıl bir futbolcu? Frikiklerine diyecek yok bence.

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Adını bile duymadim.

0|0
    2|2
  • Valla bilmiyom

0|0
    2|0
  • Bence muazzam bir ortasaha oyuncusu. O bölgede oynayan bir oyuncunun sahip olması gereken herşeye sahip neredeyse kaliteli paslar hücuma yönelik bir oyun anlayışı son vuruşlarda ki yeteneği bir forvet oyuncusu kadar başarılı. Mesafe tanımaksızın etkili şutlar çekebiliyor. Duran topları üst düzey. Biraz şans yanında olursa son zamanlarda çıkan en kaliteli oyunculardan birisi olabilir.

0|0
    0|0
  • İyi futbolcu ve milli takımda frikikleri kullanması gereken iki kişiden biri...

0|0
    0|0
  • kaliteli oyuncu.

0|0
    0|0
  • Neuer e frikik atan bundesliga da ki tek oyuncu dünya da ikinci oyuncu sen düşün gerisini harika futbolcu

0|0
    0|0
  • Oyun stili, fazla koşmayan, saha bilgisi olan biri. Oyun stili, Yusuf Şimşek'e çok benziyor.

0|0
    0|0
  • Türkiye'ye gelmemeli kesinlikle avrupada çok iyi işler yapabilecek bir oyuncu

0|0
    0|0
    • Kalbi sarı kırmızı atıyomuş :D

• Bende Galatasaraylıyım ama gelmesin bizim ülkede değerini bilmezler onun avrupada oynasın

• Ben galatasaraylı değilim gelmesini de istemem açıkçası. Futbolcu bakımından baktığında gerçekten çok başarılı ama kötü yönleri de var tabi. Zaten geleceğini düşünmüyorum. Türk'üm diyor milli takımı takmıyor.

• Iyi bir orta saha

0|0
    0|0
  • Selçuk inan kadar olmasada iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İyi başarılı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...