Ailelerinden ayrı yaşayan iki kız ya da iki erkek hakkında ne düşünürsünüz?

İki kız ailelerinden ayrı,bir evde yaşıyor.Bu kızlar hakkında iyi ya da kötü ne düşünürsünüz?

Ya da tam tersi iki erkek aynı evde yaşıyorlar ne düşünürsünüz?

Yadırgar mısınız,yadırgarsanız neden?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• El alem uzaya çıktı

Bizim toplum nelerle uğraşıyor

Herkesin kendi hayatı

Kimsenin haddine değil yargılamak

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• yazık olmus derım ama sonunda yıne anne babandan ayrı yasıyacak herkes, bıde bu acıdan bakmak lazım..

yan daırede ıkı kız ıkı erkek yasıyorlar kavga gurultu eksık olmuyor lakflkafşkşlakflşa

0|0
    0|0
  • Ne düşünmem gerekiyor ki? Yani normal durumları neden anormal potansiyelinde değerlendiriyoruz bunu hiç anlamıyorum.

0|0
    0|0
    • Bence de normal,ben sadece diğer insanlar ne düşünüyor diye merak ettim.

• Sana normalse boş ver diğer insanları. Diğerlerini takacak olsan, çevrende 10.000 insan varsa sana etki edebilecek 10.000 farklı düşünce çıkar. Hepsini birden tatmin edemezsin kaldı ki tatmin etmek zorunda da değilsin. Herkesin doğrusu ve normali kendine..

• Kendim açısından demedim zaten.Umurum da olmaz insanların dedikleri öyle bir durumum olsa.

• Şimdi şöyle bir durum var neden ayrı yaşıyorlar bu çok önemli. Eğer evlenmeden ailelerinden ayrılmak için ayrı bir eve çıktılarsa yadırgarım. Ama aileleri başka bir ilde kendileri başka bir ile okumaya veya iş için gittilerse ve ayrı eve çıktılarsa o zaman tamam derim. Neden ayrı evde yaşıyorlar?

0|0
    0|0
  • ayrı yaşamalarına etken bir sürü sebep olabilir akla kötü birşey getirmemek gerekir ailesiyle birlikte yaşayan nasıl insanlar var hepimiz biliyoruz

0|0
    0|0
  • Rahatlarına düşkünler diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • no yadırgamak , yes alkışlamak tabi aklı başında kız anlamı gerekçeye dayandırarak ayrılmıştır ailesinden sebebine bilmek lazım.

0|0
    0|0
  • bişey düşünmem hem ne hadime ekmeklerini veriyorum sualrını veriyorum hadsiz dedikoducu tipler düşnüür bu tarz mevzularda genelde

0|0
    0|0
  • bi kızın bazı durumlar harici öğrenci yada şehir dısında memur vs yalnız kalması pek iyi değil yanlıs düşünülür ayrıca sahipsiz gözüyle bakılıp sakıncalı duruma düşebilir o kız bence kalmamalı

0|0
    0|0
  • Ne düşünceğimi belirleyen kriterler bunlar değil..

0|0
    0|0
  • şimdi erkekler olsa fazla problem olmaz ama kıza gelince namustur

0|0
    0|0
    • Ayrımcılık olmuyor mu bu?Sen böyle düşünmesen,diğerleri düşünmesen belki kızlar için de sorun olmayacak...

• Ayrı eve çıkan her kız birileriyle birlikte mi oluyor?Bu sonucu mu çıkarıyorsun sen?O zaman erkekler de oluyor eğer kızlar bunun için küçük bir duruma düşüyorsa erkeklerde küçük bir duruma düşüyor...

• sen istersen çık ayrı eve ama benim sevgilim olcak kız çıkamaz

• hiç bir şey düşünmem normal bi durum

0|0
    0|0
  • olurda 1k1e daha ii olur

0|0
    0|0
  • ailelerinden ayri yasayan iki kiz gibi dusunurm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• tam benim kafa derim. yorum yapmam için kızları görmem lazım tipleri davranışlarından anlaşılır zaten ne amaçla ayrı eve çıktıkları. ama ben şahsen belli bir yaştan sonra eğer evliilik durumları yoksa baba evinden ayrılmanın mantıklı bir karar olduğunu düşünüyorum

1|0
    0|0
  • almanyada yasadigim icin cok normal bisey artik turk kizlarida ailelerle yasamiyor, tabi baska sehirlerde okuyorsa, bence cok normal

bisey, hem gncler oyle sorunluk sahibi oluyorlar, yalniz yasamayi ogreniyolar, bence guzel bisey

0|0
    0|0
  • yadırgamam, normal bişey ne var bunda :S

0|0
    0|0
  • öyle olması gerekiyorsa öyledir.

0|1
    0|0
  • Yadırgamam. Öğrencidiler yada aileleri başka şekilde diye düşünülür ilk ön yargı olarak.

0|0
    0|0
  • yalnız yaşıyorum kaç senedir. kendim hakkında da, yalnız yaşayan diğer insanlar hakkında da iyi şeyler düşünüyorum. cici insanlarız biz. sevin bizi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...