Beni karıştrmadan bu kadını evden nasıl yollayabilir ?

Hadi bana yardım edin

sevgilimle 2 ay önce ayrılmıştık bu süreçte eski eşini ailesi evden kovmuş sevgilim ve aileside bu kadını acıdıkları için eve almışlar fakat sevgilim bu kadına benden beklentin olmasın sadece acıdığım için burdasın demesine ragmen kadın kendini karısı zannediyor biz barıştık ben bu kadını o evde istemiyorum başka ev tutmş kadın kendine ama orayada gitmiyo çok sinsi bi kadın bu barıştığımızı da bilmiyor yoksa erkek arkadsımın ailesini bana düşman eder beni karıştrmadan bu kadını evden nasıl yollaya bilir ? kadın çok yüzsüz ve gurursz

Güncellemeler:
arkadaslar ben bu olayın gerçek boyutlarını biliyorum size özet geçtim lütfen erkek arkadsımın sahtekar olup olmadıgı yönündeki kaanaatlernizi kendinze saklayın çünkü bana herşeyi ispatladı hatta evden kaç defa kendi gitmek istedi fakat çocugun velayeti bunda oldugu için ben sen düzenini bozmicaksın ailenle yaşicaksın geldiği gibi o gidicek diyorum ikimizi birden idare ettiği falan yok yani onun beni nekdar sevdiğini herkes çok iyi biliyor biz bu kadınla 3 senedir ugraşıyoruz

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• bunda bir iş var... acıma falan değil... sadece o duygunun arkasına sığınıyor... anası baabsı evden kovduklarına göre bir halt yapmıştır... dururp dururken ailesi neden evladını kovsun? daha ileri vakalara gelmeden bence seviyorsan karşına al güzelce konuş... tahminim geri eski eşinle birleşecek... sen daha fazla yıpranmadan... olumlu yada olumsuz netice al derim...

0|0
    0|0
    • hayır o benimle evlnmek istiyo konuştuk biz bunları o kadın iyi bir kadın değil kmse istemiyo onu ne ailesi ne de arkadsları ilşkimz boyunca bizi hep ayırmaya çalştı erkek arkadsm ondan tiksiniyor bunu herkes biliyo ama vicdanlı bi adam ve çocugunun annesi sokkta kalmasın diye yoklugumda kabul etti ama bana her zaman beni istediğini söyledi

• teşekkürler

• rica ederim...

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu ne ya şimdi. Kim haklı anlamadım valla

0|0
    0|0
    • bak ortada birbni seven iki insan var ben -sevgilim bu sevgili daha önceden boşanmış bide eski eşimiz var sinsi lanet :D gelmiş sevgilimn evine çöreklenmiş gitmiyor

• biz onun yüzünden ayrılmicaz o bunu bilmiyor ama ilişkmz 2. sahıslar yüzünden bitmicek bir kere ayrıldık daha dün barıştık

• bu devirde herkes elindekinin kıymetini biliyo. ona göre herkes. savaşıyo. bakalım sizin mücadeleniz ne olucak. hayırlısı olsun hakkında

• ayrıldıysanız bırakın bence olanları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• cok eslilikten yanadir sevgilin.

0|0
    0|0
  • oyşşş şiştim bu ne yaa bosanmıs ama acıdıgı ıcın eve aklmıs bu bana cok sacma geldı ben hayatta öyle bırsey yapmam sahsen bosandıgım kısıyı eve tekrar almak cok sacma ortada bı yalan var bence mantıksal bı durum degıl bu

0|0
    0|0
    • cocugunun annesi sokakta kalmasın diye aldı bana yalan söylemz beni nekdr çok sevdiğini herkes biliyo

• her ne olursa olsun asla evıne almaz tamam yardım eder cagre arar belkı ama eve asla almamalıydı

• işte oda bi hata yapmış pişman çok pişmnda ..

• :S sıkıntı bu durum yahu

0|0
    0|0
Yükleniyor...