Yaz geldi kilo vermeye çalışanlar başarabildiniz mi?

yaz geldi kilo vermeye çalışanlar başarabildiniz mi? kaç kilosunuz hedefiniz nedir?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• 78 kilodan 72 kiloya düştüm bir ayda. Yemekleri ekmeksiz yedim bu süreçte sadece ve yemek dozunu fazla kaçırmadım kendimi tıka basa doyurmadım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• başardım 94 ten 87 düştüm yağ oranını %21 den %13 düşürdüm

0|0
    0|0
  • Ben almaya çalışıyorum :D

0|0
    0|0
  • Kilo vermeye ihtiyacım yok çok şükür :)

0|0
    0|0
  • bitkisel hap kullanıyorum ama yine olmadı aslında kilolu değilim 3 kilo vermem gerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yoo hiç calismadim memnunumm

0|0
    0|0
  • yok arkadaşım ya çok bir fazlam yok ama garıp bir şekilde kilo veremiyorum çok düzgün özel hocayla spor da yapıyorum ama beni akşam yemekleri bitiriyor malesef :(

0|0
    0|0
    • o kötü işte :S bende aksam dikkat etmeye çalısıyorum öyle böyle idare ediyoruz bakalım 2 kilo verebildim

• evet verdim 1 ayda 2.5 kilo ama tamamen yağ dan verdim aynı zamanda spor yaptığım için kas kütlemde arttı eğer spor yapmasaydım rakamsal olarak daha çok verebilirdim ve çok sağlıklı hisettim kendimi. ama mamayı bırakınca çok yemeğe başlarsan tekrar alırsın. ben elimden geldiğince dikkat ediyorum. almadım tekrar

• 1ayda 2*5 cok az geldi bana. ki evet yememen gereken bişey yediginde çabuk alırsın. ben bile yedigim halde sporda yaparak haftada 2 kilo verdim

Yükleniyor...