Onun için mi üzüldüğümü düşünüyor yoksa ayrıldığım eski erkek arkadaşım için mi?

Liseliyiz.2 ay önce bana çok karıştığı için sınıf arkadaşımla kavga ettim ve sonrasında ona aşık olduğumun farkına vardım.Bana en yakın arkadaşımla çok.konuştuğumu dedi bende baya alındım sınıfta bile konuşmaz hale geldim.Bazen gizli gizli kesişiyorduk.Bende bir ara rahatsız oldum herkesin gözü üzerimdeumiş gibi hissetim ve kendimi rahatlatmak için herkesi yalandan biriyle çıktığıma inandırdım.Son derslere falam.girmiyordum herkes benim biriyle buluştuğumu çok mutlu olduğumu konuşuyordu.Sinif arkadaşımıda faceten sildim.Sonra bir kaç hafta sonra faceten ilişki durumumu değiştim bekarım diye 2 gün okula gitmedim herkes ilişkimin bittiğini depresyonda olduğumu düşündü.Onun arkadaşları bana nasıl olduğumu falan soruyorlardı öd a sonrasında onlara benim ne dediğimi soruyordu.Bir hafta önce 4 gün okula gitmedim okula gittiğim zamanda pencerenin önünde duruyordum yada öyle üzgün üzgün oturuyordum.Onun arkadaşı bana neden pencerenin önünde durduğumu merak etti sonra o geldi bende yüzümü çevirdim öylesine bakındı gitti.Şimdi bu çocuk benim onun için mi üzüldüğü mü düşünüyor yoksa 1 aydır ayrıldığım ama aslında hiç olmayan eski arkadaşım için mi?Bir sorum daha olucak siz cevap verin ben sonra güncellicem.

Güncellemeler:
Bir sorum daha var.Bu cocuk beni gördugu zaman donup kaliyor yere göye bakiyor.Ama bazen gizlice bana baktigini bazen.Gecen hafta ögretmenle konusuyordum döndu dolandi bana baka baka sonra ona baktim oda yuzunu cevirdi.Sonra sabah derse geldigim zaman arkama baktim oturmus bana bakiyordu.Benden hoslanan bir cocuk var genelde onunla takilir.Hoslanan cocuk gecenlerde derste beni cagirdi yardim istemek.icin oda döndu hemen bana bakti.Bende dogru durust cevap bile veremedim yuzumu cevirdim.
Sonra hoslanan cocukla yine karsilastim biraz öylesine konustuk sevindi sonra o geldi o bana ben o ona baktim aklim iyice karisti.Sabah hoslanan cocuk soguk davrandi,oda hep disari cikiyordi bana bakmadi bile son dersede kalmafi.Onun derdi ne benle anlamiyorum.Noluyor?

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• valla bu konu çok karmaşık senin pskiolojin baya bi kaymış yalandan biri ne yuh!

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu toplumumuzun 2 hastalığı da herkes başkalarına özel yaşantısını çok anlatması ve başkalarının hakkında çok konuşması.

0|0
    0|0
  • işte çekışmesen berkişmezsen demişler...

0|0
    0|0
  • eski arkadaşın için

0|0
    0|0
  • eski erkek arkadaşın için bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...