Ne renk gömlek olur acaba?

ben pek südyen giymeyi sevmem hem dışarıdan belli oluyor hem de sıkmak istemiyorum zavallıları :) öğleden sonra yemeğe davetliyim hava da güzel etek bulüz giyeceğim.ne renk giysem uygun olur belli olmaması için veya ne yapayım )

0|0
10|23

En İyi Kız Görüşü

• sütyen giymiyorsun belli olur göğüs uçların belli olmuyor mu .göğüslerin küçükse sorun olmaz ama büyükse sallanır durur çirkkin gözükür

1|0
    0|0
    • 85 dik.o yüzden rahatım sarkık olsa sallanır tabii +1

• sarkık olmasada sallnır 85 beden emin misin 75 falan olmasın puahaa

• bence resimdeki bu kız değil .illa olmasıda gerekmez bi tana foto koymuştur büyük göğüslü bir iyim sütyensiz gömlek giyersen ortaya çıkar göğüslerin bantta taksan öyle .uç gözükmez ama çok belli olur

Erkekler Ne Diyor 23

• koyu renk birseyler giy sütyen giymiceksen belli olmasın siyah koyu kahve koyu gri tonları olabilir sana hersey yakısır zaten

1|0
    0|0
  • %100 feyk bu profil..

2|2
    1|0
    • feyk falan değilim.sizde her soruya atlamayın kızlar bu kadar yazmıyor.birde her sorudan sonra davet yollamayın eklemeyecem

• evet kızlar bu kadar yazmıyor bende onu diyorum işte..

• bence gömlek giyme dar body strech tarzı giy.vücudunu saracağından hem seksi ve çekici olursun hem de südyen sorunun kalkar.herhangibir tatsız duruma karşı sallanma vs olmaz.mümükünse koyu renk olsun.uç kabarmasına karşı

1|0
    0|0
  • MEMENİN KENDİ RENGİ EN GÜZELİDİR

1|1
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • Sen ne giysen yakışır , problem yok (:

1|0
    0|0
  • Kırmızı yakışır bence ikizlerine

1|0
    0|0
  • Siyah uygun olur bence.

1|0
    0|0
  • Bu memeler benim diyorsan ne giysen yakışır.

1|0
    0|0
  • bu ne lan. bıze ne soruyon gerızekalı

2|0
    0|0
  • bence sen burda kimseye soru sorma.sen beni ekle özelden.SEnin ilacın bende mutlu son :)) sen topla gel ben yanaştırcam seni...:)

0|0
    0|0
  • OK RENGİ GİY.

0|0
    1|1
  • sütyen giyme don giyme kendini teşhir et sonrada neden bakıyor ne abazalar diye dert yan. Sen kışkırtıyorsun milleti baksana.

1|0
    0|0
  • resimdeki kız 34 yaşındaysa ben memelerime silikon taktırıp sütyensiz gezerim

0|0
    0|0
  • transparan gömlek giy siyah ya da beyaz ama dısarıdan bakıldığında sütyende olmucak ya sende şimdi havada güneşli güneş alsın memişler bronzlaşsın biraz

0|0
    0|0
  • kizlarin takintisi yokmu ya :D ayakkabi´na göre halletmiyormuydunuz

ona göre biseyler giyersin :D

0|0
    0|0
  • vay be karşındakini düşünemiyorum hava biraz serin rüzgar ese dikilecek senin zavalı ikizler daha da beli olur :)

0|0
    0|0
  • Şeffaf sana çok yakışır.

0|0
    0|0
  • beyaz giy gömleği

1|0
    0|0
  • beyaz giy :D

0|0
    0|0
  • krem giy herkesin gözüde karnı da doysun ne diyim :D

0|0
    0|0
  • derinin.teninin rengine uygun. ya da işte beyaz gömlek ve siyah sütyen... oldu işte

0|0
    0|0
  • kahve tonlarında gömlek zavallıların uçlarınada uç bandı kullan. olmazsa 1 numara büyüğüde mevcut :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• koyu renkler seç. füme, siyah vs

2|2
    0|0
  • sütyen giymeyi sevmeyen biri olarak zaten öğrenmiş olman lazım hangi renk hangi kıyafet gögüsleri belli eder hangileri etmez. evde aynan varsa giyersin bakarsın belli oluyor mu olmuyor mu

1|0
    0|0
  • beyaz giy siyah giy pek farketmicek:D

1|0
    0|0
  • fake profil,kabız soru..very kabız indeed..

0|0
    1|0
  • Hiç giymeseydin. :D

1|0
    0|0
  • Göguslerim buyuk ve sütyen giymeyi sevmiyorum disarid an belli oluyo meme uclarim ama cok onmemli degil goguslerim dim dik

0|0
    0|0
  • her şekilde belli olur teyze

0|0
    0|0
  • kankamsın

bende asla ama asla sutyen sevmem kullanmadım hıc kullanmamda hatta bıraz buyukler benımkıler..

ben genelde mavi veya acık renk tercıh ederim .. bıraz bellı oluyorlar kızlarım :)

0|1
    0|0
  • küçük ve dik göğüslerim olmasına rağmen sütyen giymediğim açık ve belli oluyorsa senin 85 bedenle sütyen giymemen demek öhöm neyse.. ayrıca fake olduğunu düşünüyorum ve her bayan bilirki sütyen aslında ilerde oluşacak sarkma ve deformasyonları önlemek için de giyilir sadece göğüs uçları kapansın diye değil. 35 yaşındasın ve hala sütyen kullanmıyorsan onlar çoktan sarkmıştır bizi yeme hiç :)

3|0
    0|0
Yükleniyor...