Futbol sevmeyen bir erkek hakkında ne düşünürsünüz?

futbol sevmiyen erkek hakkında ne düşünürnüz kızlar? maç izlemek yerine film yada dizi izleyen

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• ne kadar güzel maç derdi yok evde gelsin diziler gitsin filmler oohh bu güzel sanırım ben hayaldeyim çimdiklemeyin ben böle iyiyim:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sevgilimi tarif etmişsin.. çoook keyiflidir. filmler diziler beraberce izlenir. dadından yenmez ... :)

0|2
    0|0
  • Hayır hayır.. onunla tartışamam "aç maçı.. aç maçı" diye.. Erkek dediğin futbol sever, maço biri olmalı. Karı gibi oturup dizi , film izlemez. Hadi yeri geldi film izler benimle ama dizi asla ya.. ben bile izlemiyorum dizileri.

0|0
    0|0
    • dizi dediysem yerli diziler gibi değil prison break gibi yabancı diziler tutupta bi lale devri değil tabiki

• Cok gicik bi durum o kumanda icin kavga etmedikten sonra ne anlamı kaldı :D

0|1
    0|0
  • Futbol sevmiyen erkek hakkında farklı birşey düşün.sevmiyense sevmez yani.Sorun yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bence gayet normal futbol tam bir aptal oyunu bence . Tenis , yüzme varken ne gerek var böyle bir saçmalığa hatta ben futbol meraklısı kızlara sinir olurum , kızlar için voleybol varken ne futbolu ya

0|1
    0|0
  • ben futbol sevmem sevenede karışmam

0|0
    0|0
  • Türkiyede futbol oynandığı zaman futbol izleyeceğim. Şimdilik NBA' da puanları takip ediyorum sporla alakalı olarak.

0|0
    0|0
  • izlemeye bayılıyorum ptt ligini bile izliyorum heleki bir şampiyonlar ligi maçı olursa(barcelona-real madrid süper olur) ufff ne izlenir beaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • basketbol izlerim çok ama futboldan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • ısınamadım arkadaş futbola napıyım.

0|0
    0|0
  • herhalde top demem. bu zevk meselesidir. kimisi aşırı fanatiktir. kimisi futbol topunu görmeye dayanamaz. gerçek olansa ikisininde duygu düşünce ve hayattan zevk alma eğilimleri vardır.

0|0
    0|0
  • erkekler dikkatinizi çekiyorum kızlar demiş erkekler değil :D

0|0
    0|0
  • Futbol izlemesen bile bari bir spor karşılaşması izle.

0|0
    0|0
  • El Classico haricinde futbolla aram yok.

Basketbol (Y)

0|0
    0|0
Yükleniyor...