Antreman programı nasıl ? Yorumlarınızı bekliyorum. Eksik olduğunu düşündüğünüz varsa söyleyin .

Her sabah değişmeyecek şey 1 saat 15 dakika orta tempo koşu.Gün içinde üniversite olduğu için saati önemli olmasa da mutlaka yapılacak şeyler,30 dakika ağırlık,12 tekrar çarpı 4'.üncü seviye göğüs yayı,25 dakika gölge yumruk çalışması,5 dakika acılı esneme,300 sağ-300 sol el bükbükü,245 normal bükbük,30 sağ,30 sol seri tekme sonra 100 sağ 100 sol karışık tekme.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• hahahaaaaaay karışık tekme mi:)) gölge yumruk çalışmasıda ne ? acılı esneme :))))) Spor hayatına dün mü başladın kardeş ? :)

0|0
    0|0
    • 9 yaşında başladım kendi işine bak.Karışık tekme palding,bando tolyo,burgulu palding,gölge yumruk çalışması karanlık odada serbest stil kroşe,aparkat,acılı esneme de esneme hareketlerinin en can yakıcıları bacakları yanlara çok acıp kafanı öne doğru uzatmak dakilaraca mesela boş yorum yapma yol al abisi

• ama ben bu terimleri ilk defa duyuyorum :) gölge yumruk dediğin Gölge boksu olmasın ? esneme-germe hareketlerini acı duymadan yapmalısın bildiğim kadarıyla sonra bir tarafın yırtılmasın dikkatli ol.bacak açayım derken.

• gölge boksu da ben programa öyle yazdım boksör olan bir insanın bilmemesi mümkün mü farklı terimler yapıyorum ki zihinde etkili kalsın.Van damme'ın kickboxer filmini izle bacakların çok esnek olması lazım ki çok yukarılara tekme çok rahat her durumda çıksın acımadan gelişme olmaz.

Yükleniyor...