Etrafındaki bütün insanları aynı kefeye koyabilen var mı?

yani sevgilerini kıyasladığında herkesi seviyorum herkes gözümde eşittir sevgim herkese aynıdır diyebilen var mı.? aile hariç... aile her zaman ilk önce gelir... arkadas çevreden kastediyorum.. hayatınızda olan bütün insanlar siz irtediğiniz için mi hayatınızda..?

Güncellemeler:
ya soruyu sormamda ki asıl neden yeni tanıştıgım bi erkek arkadaş ben cevremdeki herkesi aynı kefeye koyarımm koyamazsam hayatımda olmazlar ben secerim onlar seçilir diye amma ukala bi laf etti de :DD var mı bu gibi bşka örnek diye merak eetimm.. bence de saçama tabi. .

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Altınla,gümüş bir olmaz...ve cebinde altın varsa sen istedıgın için tasıyorsundur onu,taş varsada senin seçimindir...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• insanin sevgisi hic bi zaman esit olamazki böyle bisey olmasi imkansiz..

insan daima arkadas cevresinde dahada fazla sevdigi bi arkadasi vardir olacaktir budur zaten normali..

1|0
    0|0
  • Benim gözümde herkesın yerı ayrıdır ama şu kadarlık söyliyim evet bazı insanlar da sırf ben istiyorum dıye benım hayatımda yer alıyor zate herkeste öyle olur sen ıstemedıgın halde nasıl yakınlık kurcaksın ki ınsanlar la

1|0
    0|0
  • Kısa bir süre önce insanlar birey olarak benim için bir şey ifade etmemeye başladılar. O yüzden hepsini aynı seviyorum...

1|0
    0|0
  • benim çevremde de var kendini beğenmiş tipler bırak o hazzı yaşasın yol senin değil mi yeri geldiğinde yol verirsin o da anlar seçildiğini :)

1|0
    0|0
  • O kadar daha yükselemedim.

2|0
    0|0
  • hayır herkesin yeri ayrıdır..

1|0
    0|0
  • herkesin yeri ayrıdır kıyaslamam

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İnsan kendi değerini kendi belirler. O sebepten herkese eşit olmak istemem ve olamam.

1|0
    0|0
  • Dostlarım ayrı arkadaşlarım ayrı eşit dersem yalan olur önceliklerim konuştugum konu düşüncelerim hepsine göre farklılık gösterir

1|0
    0|0
  • Çoğunlukla taraf tutarım. Eşit değil sevgim .

1|0
    0|0
  • yoktur herhalde saçmalık bu

1|0
    0|0
Yükleniyor...