Yyeni bir gün yeni bir hafta kıyamete 18 gün kaldı duygularınız nasıl?

herkeze günaydın,güzel günler hepinize olsun,yeni bir gün yeni bir hafta nasıl başladı,hayat güzelmi yoksa bıkanlardanmısınız çalışmak güzelmi yoksaa off yinemi iş diyenlerdensiniz:))?

0|0
6|20

En İyi Kız Görüşü

• siz gittiniz mi ben dünyada kaldım böcüküm asdfg

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Medyada her söylenene inanırsak imanımızı kaybederiz güzelim.Sonuçta dünya denen tek hayat kaynağından kaçış imkanı olmadığına göre yapacak birşey yok demektir. Bir tabir var bilirmisin.? Geleceği varsa göreceğide var. :-)

1|0
    0|0
    • aynen varsa işin aslı göreceğizz ama ben inanmıyorum :)

• :-)) gerçekten bilmiyormuydun.?

• harbiden bilmiyorum hiç bu şeylere kulak asmadım ama dğn akşamdan beri bir kaç kişi şöyle olacak böyle olacak diyince bir korku sardı doğruya doğru:)

• inanma böyle şeylere kıyametin zamanı belli değil sadece alametlerini görebiliriz

1|0
    0|0
  • kardeşim yılbaşı için 300 tlik bilet aldım..

kıyamet mıyamet deyip durmayın..

bi çekilsin şu piyango yaaa

1 ay bekleyin ..alyaım sıcak parayı elime..

sonrasına bakarız.

300 tl verdim diyorum üçyüzzzz

1|0
    0|0
  • Günaydın :)

benım Kitabımda 21 aralık diye bi şey yok.

O mayalar ALLAH'dan daha mı iyi biliyorlar? dünyanın sonunu bılecek olsaydık kuranı kerimde yazardı.boş hayaller yaşamayın

1|0
    0|0
    • ben tamamıyle sana katılıyorum çok şükür onlara inananlardan değlim ama bu aralar sürekli onlar inanmıyorum doğrusu bu ama azıcık korkuyorum:)

• öyle ammaa ben yaşamayı çookk seviyorum ellerimi bağlayıp bekleyemem son saniyeye kadar yaşamak istiyorum her anı:)

• yaşa tabi tutmuyorum senı git eğlen kız :D

• Normal bir gün akademik çalışma sürdürüyorum kongre hazırlığı =)

0|0
    0|0
  • Sanadaaa günaydınnnn :D

monoton başladı perşembeye kadarda böyle gider :D

Mayalara Kıyamet Lay lay Lom :D

0|0
    0|0
  • Bu bi saçmalık. Ayrıca arkadaşım kıyamet ile maya saçmalıklarını bir tutma. Kıyamet rabbimizin bir lütfu. Bu kelimeyi kullanman bile doğru değil.

0|0
    0|0
  • hafta herzamanki gibi bo...tan başladı hayat güzel olsada olmasada bıkmak yok yola devam off yinemi iş derim herzaman not (kendi işim oldugu halde ) kıyamete 18 gün kaldıgına gelince sıra yorumsuzzz um :)))

0|0
    0|0
    • hayat güzel ıskıntılara boşver de yeter:)kıyamete gelince aynen bende yorumsuzum salla:)

• evet güzel bir hafta (pazartesi), güzel bir gün (hava kapalı), güzel bir sabah (gene iş), :) ama herşeye ramen hayat güzel.. ama 21 aralığıda sallayın artık beya..

0|0
    0|0
    • hayat kesinlikle güzel hernekadar kıyamet bilgileriyle bizi hayattan soğutmaya çalışsada medya bende sallıyorum ,nanki:)

• amaaann yokbee bende inananlar gibi takıldım iştew:)

• arasıra bende yapıorum öyle iyi oluo :)

• söylentilere inanmıyorum ileriye dönük hedeflerim var söylenti her zamanki gibi.p.tesi günlerini sevmiyorum :)

0|0
    0|0
  • 21 aralıkla bozanların kafasına 21 tane kaya düşer inşallah.

0|0
    0|0
    • sus tövbe dee:))ben inanmıyorum ama çok yaygın ya olursa dşünceleri:)

• o günde azrail boş durmayacak , sırası gelenin yanında olacak ancak o kişilerin kıyameti gelmiş olacak , geri kalanlar için tarih belli değil. belki pek çok kişi 21 aralığıda göremeyecek.

• orası öyle belki şuan bizde ölebiliriz

• ulan azrail bile gülüyodur mayalara :D

0|0
    0|0
  • sanada günaydın :P nasılsınız ıns

0|0
    0|0
  • inşallah 21 aralıkta kıyamet kopar ya gönülden istiyorum.

0|0
    0|0
    • ciddi olamazsın

• hayır genel söyledim ben insan diye. geçmiş olsun.

• mesaj gönderemedim nedense:9burdan kısaca ya<zım,yanlış bir ameliyattan sonra enfeks,yon dağılımı ve böbrek akciğer iflası oldu,ben 1 ay komada yaşam destek ünitesinde kaldım makinalar diyalizler falan öyle

• Tam 439 saat sonra öleceğiz.

0|0
    0|0
  • Tınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn tın tın tın tın tın :)

0|0
    0|0
  • inannıyonz mu 21 aralık olayına ?

0|0
    0|0
  • hem günaydın hek kıyamet haberi bir arada olmamasılazım

0|0
    0|0
  • merakla bekliyoruz 21 aralığı

0|0
    0|0
  • Kıyamete 18 gün kaldı diyor ya. Haha.

The countdown has started!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Günaydın böcüğümm :)

Kıyamet lafı duymaktan bıkmış bir haldeyim...Hayat güzel mi değil mi karar veremedim henüz ama yaşamaktan memnunum.Gelecek neler getirecek diye merak ediyorum,bu merakta beni uzun süre hayata bağlı tutar eminim.

0|0
    0|0
  • Töbe diyin ya. Allahtan baska kimse bilmez kiyametin ne zaman kopacagini. inanamiyorum sizlere.!

0|2
    0|0
    • bende inanmıyorum bana inanki ama söylenti lere göre dedim ben günaydın diyorum siz neye takılıyosunuz:)

• Artık şu konuyu gündeme getirmeseniz de reklamlar bitse diyorum.

0|0
    0|0
  • tövbe tövbe dalga geçsende emin konuşma

0|1
    0|0
  • Gece gökgürültüsünden uyuyamadığımdan korktuğumdan, hala şebek gibiyim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...