Aşk insanın canını yakıyor hep..

Sevgilimi istemeden çok fazla sıkıyorum.. Sürekli sorular soruyorum,daima ensesinde izlenimi veriyorum, kimle mesajlaşıyorsun,beni seviyor musun, ne kadar seviyorsun gibisinden..O ise gerçekten çok olgun biri. Büyütmemeye çalışıyor. Şu anda konusmuyoruz. Bugün tartıştık ve ben bi de istersen bir süre konuşmayalım dedim. Aslında 1 saat cevap alamasam deli oluyorum. Benim onu bu kadar çok sevdiğimi anlayınca egosu arttı, öyle düşünüyorum. Ne yapmalıyım ? Ne zaman çok sevsem çok sahipleniyorum. Kendimi kaybediyorum

Güncellemeler:
bi de rahat bırabilsem.. çok fazla aşık oldum ve bu işten hiç memnun değilim

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen ona deli gibi aşıksın, aşık olan insanları yaptığı şeyler bunlar. Gayet normal dlagana bak kafana takarsan daha kötü olur...

0|1
    0|0
  • böyle kızlar da var mı ya :) Yaptığın bence güzel birşey ama çok fazla sıkma istersen yani her dk başı ne yapıyorsun kiminle konuşuyorsun falan deme Çok sıkıcı olabilir..!

0|0
    0|0
  • kendini kaybettigin gibi yakinda onu da kaybedeceksin. durumun farkindasin en azindan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kıço tavan yapmıştır. çok ilgiye boğmuşsun bide sıkılmıştır az ilgisiz bırak

0|0
    0|0
    • Kişiye göre değişir ama bence yaptıgı gayet guzel bırsey sırıl sıklam asık belli ki :)

• rahat bırakmayı dene

0|0
    0|0
  • askin gozu korrr bosuna dememisler:)

0|1
    0|0
  • Az uzak dur ilgisiz kalınca anlar senin değerini.

0|0
    0|0
Yükleniyor...