Fenerbahce hukumeti kurdu. Vitor Pereira hakkindaki dusunceleriniz nelerdir?

Ulkesinde cilgin Vitor diye aniliyor. Portekizli teknik adamin kariyeri bir hayli basarili. İsmail kartala gorsel olarak benziyor. Insallah sadece gorsellik olarak kalir :)

Fenerbahce hukumeti kurdu.Vitor Pereira hakkindaki dusunceleriniz nelerdir ?

Adam Hdpli :)

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Desene Cimbom bu senede sampiyon oleeeey

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Aziz başkan yine soyunma odasına girer
    adamın işline karısırsa
    Bu Türklere benzemez
    ceker gider

0|0
    0|0
    • Aziz artik karismiycam diye soz vermis. Herseye sportif direktor torreoydu galiba o karisicak. Bu sefer herseyin farkinda artik karismaz Aziz.

• 3ay

adam kahin ya

• 0|0
    0|0
  • Hakkımızda hayırlısı inşallah başarılı olur da para verip te boş yere göndermeyiz

0|0
    0|0
  • Lig e renk getirecek adam

0|0
    0|0
  • Aziz başkan iki güne kovar

0|0
    0|0
  • Aziz artık soyunma odalarına girmeyeceğini hatta antrenman tesislerine bile girmeyeceğini söyledi.
    Sportif direktör ile teknik direktöre bırakacağını söyledi bu işleri.
    Sorun asıl şurada bakın Basketbolda sistem kurulu tıkır tıkır kupalar geliyor ama futbolda öyle değil futbol basketten daha ön planda ülkemizde haliyle Yanal gibi bir teknik direktör sevilmeye başladığı an Aziz çılgına dönüyor ego sorunu yapıyor bensiz bu takım hiç mesajı verdirtmek istiyor kovuyor vs. başkasını getiriyor.

Ben olsam bunları gönderirdim.
    Volkan, Emre, Webo, Emenike, Selçuk, Alves

1 tane kaleci alırdım ya da Mert'i sokardım.
    Emre yerine Alper'i sokardım.
    Forvete Gomis, Benteke, Lukaku, Gignac, Chicharito, Charlie Austin, Toni, Icardi, Lacazette gibi isimleri transfer etmeyi denerdim ama Fernandao alındı bile. Bu takıma şimdi kanat oyuncusu lazım Töre transferi denenebilir.

0|0
    0|0
    • Evet oyle.. Fernandao fenerbahce klasinda degil pek sevemedim o transferi. Soylediklerine Alves disinda katiliyorum. Alves gibi savasci ruhlu birisi Fenerbahceye hep lazim.

• Alves her gs derbisinde neredeyse kırmızı yiyor. Huyunu düzeltse iyide düzeltmiyor işte bakalım yeni t. d. adam ederse olur etmezse transfer şart. Aslında kanat bölgesine Nani çok iyi olur.

• Evet kanatlara transfer sart. Ve volkani zorlayacak rahatsiz edecek bir kalecide sart. Alvesin oyun ruhu iyi ancak dedigin gibi disiplin sart.

Yükleniyor...