Sizce bu sene NBA de kim şampiyon olur?

Bence geçen senenin şampiyonu miami .. Nedeni ise geçen seneki kadroya çok destek geldi . Ray Allen , Lewis !

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Gönlüm Lakers diyor ama Knicks veya Memphis bu yıl götürecek.

0|2
    0|0
    • Aynen Memphis çok tehlikeli geliyor .. Carmelo yavrum oda takımı sırtlamaya çalışıyor :D ama Memphis daha tehlikeli ..

• Sevemedim fx aklıma hep Nowitzki'nin hastalığıyla dalga geçtikleri video geliyor sevimsizler, iticiler. Lebron da egosuzsa zaten ölelim biz.

• Olur büyük oyuncular arasında böyle şeyler ..

• Miami de uzun sorunu var o yüzden pota altı iyi olan takımlar zorlar gibime geliyor.Lakers ın çok yıldızı var ama hala bir takım olamadılar.benim gönlüm Chicago dan yana.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ben bayağıdır takipediyorum maimi busene en fazla konferans finali oynar çabuk dağalıyorlar

busene sürpriz bir şampiyon çıkabilir cnn türk saolsun her hafta pazar new york maçı veriyor takımın havasını beğeniyorum uzun zamandırda başarıya açlar çokta destekleyen var melo yıldız gibi oynuyor chandler felton hep yıldız değil ama müthiş tamamlayıcı oyuncular novak,simth de devreye girerse olabilir lakers herzamanki gibi bence palyy oflara doğru etkisini hissetirecek

bu sene maçlar çok keyifli leuge pass aldım tavsiye ederim.)

0|0
    0|0
  • Doğu şampiyonu Miami ile Batı şampiyonu Lakers final oynar.Lakers o zamana kadar toparlanırsa son maça kadar zevkle izleriz

0|0
    0|0
  • oyun olarak su an rakıbı yok gıbı gorunuyor chıcago belkı zorlar bence

0|1
    0|0
    • Derrick Rose a bağlı gelip bütün ipleri eline alırsa neden olmasın ..

• boston la lakers zorlanıyor bu sene eskı gunlerı arıyorlar

• Boston Fenerden sonra toparlanamaz :)) Lakers ta toparlanıcak ama hadi hayırlısı ..

• Miami çok sert ve iyi ama yıllardır LA Lakers taraftarıyım.

1|1
    0|0
    • Bakalım Lakers kendini toplarsa çok şey yapar .. Kapasiteleri var ..

• Howard ilaç gibi geldi takıma ya zaten Gasol'de hep bu var adam inişli çıkışlı bir türlü standart bir oyun oynayamıyor. Kobe'yi de severim ama bir Gasol değil benim için. Ama Artest çirkefini bile seviyorum daha ne olsun.

• Howard hem çok sağlam hemde takımı moralman yüksekte tutabilicek bi oyuncu .. Adamın suratını görünce gülesim geliyor :D MWP de takımın demirbaşı .. Onda da her şey var 3'lük, smaç, asist mi dersin her şey var

• siz nba izliyor musunuz sonuçlara bakmayın bu sene miami dökülüyor yıldızları kötü bile brown formda bosh ve wade kendi standartlarının çok altında lakers kadrosuda kaliteli ama onlarda daha takım olamadı bence bu sene olsa olsa

oklohama olur

0|0
    0|0
  • miami olur

0|0
    0|0
  • iyi kadro ama henüz ritme giremedi.Washingtona yenilmek nedir abi ya

0|0
    0|0
  • La Lakers.

0|0
    0|0