Yarın engelliler günü

bu gün ile bi nebzede olsa en azından hatırlanmamız saağlanıyor. sizlerde etrafınızdaki engelli kardeşlerimize destek olmak için onların yaşamlarını dahada kolaylaştırmak daha yaşanılır kılmak için bir çaba içinde olmanız gerektiğinin farkındamısınız? sosyal yaşamın daha fazla içinde olmaları için bir adım atmadıysanız bugün bi başlangıç yapabilirsiniz belkide bi vesile olurum hatırlatmakla en azından...

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• ben geçen yaz boyunca bütün sahildeki mavi kapakları topladım bi komşum var bütün vücudu kıpırdamıyor arada gidip ziyaret ediyorum kitap okuyorum film izliyoruz haricinde elimden geldiğince sosyal hayatımdaki 1 2 engelli arkadaşımıza da destek oluyorum vakit geçiriyoruz kendimizden ayırmıyoruz onları üzülmelerine dayanamıyoruz yaşam alanlarını kolaylaştırmak için yapılmış olan imkanları sağlam insanlar kullandıkları zaman çıldırıyorum bu sırf bu yüzden karakolluk oldum şikayet ettiğim kişilerde oldu. Ayrıca da Beşiktaşımzın Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımının maçlarına gidiyoruz destek oluyoruz ve bunun gibi bir çok şey var ya sayamayacağım.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hatırlatma için teşekkürler. Onlar bizden birçok konuda daha öndeler. Çünkü bizim yenemediğimiz üşengeçlik ve ataleti onlar azimleriyle yeniyor.

Umarım Türkiye ve hatta Dünya'da da şartlar onlar için çok daha kolaylaşır..:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sağolasın, bebekken tedavi edilemeseydim (ki iyileşme olasılığı çok çok azmış) ben de engelli olacaktım şimdi. hatırlamaktan ziyade hiç unutamıyorum ki.

0|0
    0|0
  • asıl engel onları engelli gören beyinlerde aslında ama tabiki haklısın herkes fikirlerini yazarsa çok iyi olur

0|1
    0|0
    • daha detaylısı manevi yönleri de engelliymiş gibi görenler var. önyargılı. sanki onların bir şeyi sevmeye istemeye hakkı yokmuş gibi düşünenler ... onların neyine ki diyenler ...

• abimin sağ kolu yok ama bunu bize hissetmiyo bile onlara her açıdan destek olmamız gerek

0|0
    0|0
  • Allah yardımcıları olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...