Karşın cinsin neresine bakarsınız ?

ben gözlere ve buruna önem veririm kimisi hiç surata bakmaz siz nereye bakarsınız ?

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu ben lanet ediyorum kendi gibi olmayana arkadaşım ben hiç bir erkek tanımamki eğer bi kadını arkadan görmüşse totosuna bakmasın.Geçelim yok dişi yok burnu yok gözleri gülüşü tatlılığı felan geçiceksiniz o işi.Çok gördük entel ve kibar takılıpta kızla aynı odada kalınca hayvan gibi soyunup kızın üstüne atlayanı geçiceksiniz o işleri yani dürüst olun arkadaş kimse totosuna bakıyosunuz diye yargılamaz herkez ilk oraya bakıyo.

Ben gerçekleri söyleyeyimde kızlar bilsin ve ilk gözlerine gülüşüne dişine bakarım vs. diyen erkeklerdende uzak dursunlar tamamen size kur yapma amaçlı uydurulan palavralar bunlar

sıralama şu

Eğer Arkadan Görülmüşse Kadın

1-Totosu

2-Mini etek varsa Bacakları

3-Sırt Dekoltesi varsa sırtına kısacası teninin göründüğü heryerine.

Eğer kadın önden görülmüşse

1-Bacaklar meydandaysa bacaklara

2-göğüsler fora pozisyondaysa göğüslere

3-Giyilen elbise en çok nereyi belli ediyosa oraya

4-Bayan avukat veya bayan savcı tarzında giyimi olan kadınlardada 1 bacaklar 2 yüze bakılır.

Kendi gibi davranmayan erkeğe lanet olsun ve abaza felan değilim bi kadında küçükde olsa büyükde olsa bi toto vardır ve ben o totoya bakarım arkadaş heryerde herkezede söylerim toto toto toto totoforever:))

0|2
    0|1
    • Adam haklı mk dağılın . :D

• Nereye bakıldığının ne önemi var şık giyinmeye çalış bakımlı ol nerene bakarsa baksın ondan sonra nasıl olsa falso bi durumun yok ha birde kadınların ilk ayağa ve ayakkabıya baktığı gibi dedikodularda var internette ama doğruluğu kesin değil.

Dost başa düşman ayağa:) ya o kadar konuştuk bari en iyi cevap seçte xper+4 olmam lazım cinsel konulara gidemiyorum :) bi eskort sorusu soracam soramadım gitti :)

• tamam kardeş hadi kolay gelsin :)

Kızlar Ne Diyor 11

• surata ve pantolon pacası

0|0
    0|0
  • Goz dis burun

0|0
    0|0
    • neye göre iyi yada kötü dersin yani nasıl olmalı gözü dişi burnu

• yani iyi ama çirkin biri seni tavlayabilir

• Karakteri saglam olsun cok yakisikli olmasina gerek yok

• poposuna bakarım :)))

0|1
    1|0
  • Bakıs ve gülüş

0|1
    0|0
  • 1- Kirpiklerine

2 - Fiziğine

0|0
    0|0
  • Gozler ve disler

0|0
    0|0
  • omuz genişlğine ve gözlerine :)

0|0
    0|0
  • gözlerdir her zaman ilk önce

0|0
    0|0
  • göz rengine saç şekline ve parmaklarına.

0|0
    0|0
    • sağa yatmış saç nasıl sence

• m.jackson da öyle düşündü daha kötü oldu :)

• herkes kendini olduğu gibi sevsin o zman ne diyelim:)

• yüzün bütününe bakarım

0|0
    0|0
  • fiziğine ve dişlerine dişleri güzelse kendiside çekici geliyo fiziği düzgünse tembel olmadını ve bakımlı oldunu düsünürüm

0|0
    0|0
    • yani once fiziği düzgün olacak sonra gözlerine bakacan oda güzelse tamam mı

• eet tabi en önemliside karakteri

• karakterine bakma şansın oluyorsa ne iyi benim yıllardır tanıyamadığım kişiler var

Erkekler Ne Diyor 9

• ellerine çok önem veriyorum. ince uzun parmaklar ve bakımlı bir el çok hoşuma gidiyor. bu konuda genelde pek iyi değil bizim kadınlarımız.. erkek halimle kendi ellerim bir çok kadının ellerinden daha bakımlı. :D

bunun dışında tabi ki yüz, göğüsler ve kalçalar. o kalçalara güneş gözlüğüm takılıyken bazen bir kilitlenirim ki... neyse öyle işte. :D

0|0
    0|0
    • okdar yer varken ele bakmak hiç aklıma gelmez de sende iyi kitleniyon anlaşılan :)

• Önce göğüslere bakarım, sonra yüze. eğer o yüz bana göğüslerden daha az çekici geldiyse göğüslere geri dönerim :)

0|0
    0|0
    • sonra yüze geri donersin derken saatler geçer göz-gögüs arasında :)

• Gözler ve ellere önem veririm. Ama en önemlisi bakışlar..

0|0
    0|0
  • Gözler çok önemli benim için etkileyici ;)

0|0
    0|0
  • bakislari çok önemlidir

0|0
    0|0
  • şu aralar dişlerine bakıyorum ne hikmetse.

0|0
    0|0
  • Yüz güzelliği ve fizik.

0|0
    0|0
  • Dudaklarına sonra göğüslerine

0|0
    0|0
  • konu bizim kızlarımızsa göbiş ve yüz tabı kı

0|0
    0|0
Yükleniyor...