Maço nedir? Kimler bu kategoriye girer?

Maço nedir, neye benzer, nerde yaşar, ne yer, ne içer.. Her erkek minimum 10 miligram maço mudur? Nedir yani:)

• Sert erkektir, elinin ayarı yoktur.. Dediği dediktir, çaldığı belli değildir
    41% (7)50% (7)45% (14)Oy Ver
  • Sahiplenmeyi abartan, karşısındaki insana saygısı olmayan, sadece kendisini düşünen erkek kişisidir
    24% (4)29% (4)26% (8)Oy Ver
  • Kadınına dayağı eksik etmeyen, lakin yollarına güller dökmeyi de ihmal etmeyen ince magandadır
    18% (3)7% (1)13% (4)Oy Ver
  • Bir elinde 14`lü, bir elinde güller olan, sevdiğine tapan adamdır
    12% (2)14% (2)13% (4)Oy Ver
  • Günümüzde bayanların tercih ettiği özellikleri bünyesinden bulunduran kibar, kadınına saygılı, ince erkeklerdir
    5% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|12

En İyi Kız Görüşü

• maçoluk , her erkeğin içinde olan bir histir.. kazmalık , kroluk felan değil.. az yada çok , ama herkeste vardır..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• maco erkek,bitanedir bitanee! maco derken maganda demiyorum. Seven,sahiplenen,kiskanan,lafi gecen,agir basli,saygili,sert vs. Kadina asla siddet uygulamamali ama sozunu dinletmeli. Bogmamali ama ilgilenmeli.Bocegimli cicegimli konusmamali,yeri geldiginde hatunum demeli <3 Kisacasi Kuzey iste.

1|0
    0|0
  • b didim arkasındayım

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bana bağırsın,alsın yerden yere vursun,çarpsın beni duvara...:P

2|2
    0|2
  • e şıkkı hariç hepsinden al biraz biraz.

1|1
    0|0
  • Sert erkektir.

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • maço erkekler çok çekici oluyor :P

0|0
    0|0
  • Gönlümdeki hulk :((

1|0
    0|0
  • kayseride yaşarlar:) .ağırlığı olan erkektir

0|0
    0|1

0|0
    0|0
  • Eşim c gibi. Dövmez ama serttir her dediğimi yapar ama kendi fikrinden kolay kolay dönmez. Lafından çıkmaya korkarım ama çıktığımda öyle güzel uyarır ki hem çekinirim hem hayran hayran dinlerim hem kızarım. Maço o bence. Kibar sert erkek.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

0|0
    0|0
  • 10 yıl önce farklı bugün farklı manalara gelen bi olgu. gözlemlediğim kadarıyla günümüzde maço olarak tabir edilen lafta sert özde pamuksu erkekler oldukça rağbet görmekte. sık sık küfür etmeleriyle ön plana çıkarlar. kafasında 2-3 ay ömür biçtiği sevgilisini ölümüne kıskanmakla meşhurdur. tabii bu da sadece lafta. kızı yormaktan öteye gitmez bu tipler. hani tecavüze uğrasa hatunun numarasını cebinden silmekten ibarettir tepkisi. gerçek maço abilere saygımız sonsuzdur. onları bi bakışından tanırsınız zaten. sapına kadar erkektir, sevgisi harbidir, sahip oldukları ölümüne değerlidir, ölmek vardır dönmek yoktur :)

0|0
    0|0
  • almak için şekilden şekile girmeyen.

0|0
    0|0
  • Birinin aslanı diğerinin kuzusudur. salla

0|0
    0|0
  • ya maçoluk nedir bir çok fikir var bir şey söylemicem ama genellemelere bakılırsa tek söyleyebileceğim şey :D

MAÇO İLE KILIBIK ARASINDA 10 DK FARK VARDIR

KILIBIK HEMEN YAPAR

MAÇO 10 DK SONRA :d

KASMAYA GEREK YOK :D

0|0
    0|0
  • kurtlar vadisindeki polat alemdar karekterini örnek verebiliriz kuzey güney deki kuzey karekteride buna örnek verebiliriz.

0|0
    0|0
  • C şıkkını baz aldım.. Önce tokatlar sonra moral veririm.. Şok tedavisi gibi düşün.. Hop mutlu bakmışsın mutsuz..

0|0
    0|0
  • anadoluda yaşarlar sevgisine sadıktırlar. yiğittir merttir. sözü sözdür. KARISINI DÖVEN , SAĞA SOLA SÖVEN , LAF DİNLEMEZ İŞ BİLMEZLERE MAÇO DEĞİL HAYVAN DERLER...

0|0
    0|0
  • Bir elinde 14`lü, bir elinde güller olan, sevdiğine tapan adamdır..

Bu yazıya iyi güldüm :D

0|0
    0|0
  • her kadın erkekde az maçoluk arar, dışarda yatakda ortamda vs. vs

0|0
    0|0
  • Deli yürektir :/

0|0
    0|0
  • Genelde kadınlar "kararında" maço erkeklerden hoşlanıyor... link (Y)

0|1
    1|0
Yükleniyor...