Aldığınız ürün 1 ay sonra indirime girse ne hissedersiniz?

1 ay ay önce yeni aldığım fotoğraf makinamı bugün 1000 lira gibi büyük bir rakamla indirime girdiğini gördüm. ama pek üzülmedim sizin tepkiniz ne olurdu

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• Zamanı 1 gün geriden yaşadığımı düşünürüm :) Yılın malı ilan ederim kendimi :))

0|1
    0|0
    • hocam teknoloji ürünü alıyorsan bunlar alışa gelmiş bir şey kendimizi üzmesek daha iyi aslında:)

• xperia aldığımda aynısı oldu sanki sony benim şirketim miş gibi sevindim :)

• Ne cins adamız yahu :D

• üründen memnunsam hakkını vermişse umursamam. telefonumda olmuştu mesela. üst versiyonu 250 lira ucuza satılmaya başlandı kısa bi süre sonra.

0|1
    0|0
  • amerikanya da fatura getirilmesi halinde belli süre içinde indirim miktarı ödeniyomuş müşteriye diye duyduydum. güzel bi olay aslında tüketici hakları açısından

0|1
    0|0
    • türkiyede de var.. indirim yapmazlarsa eğer mağzayı satın alacak kadar tazminat davası da açabilirsin

• çok iyiymiş. satın almadan sonra kaç gün içinde indirim olursa farkı alabiliyoruz biliyor musun?

• onu tam olarak bilmiyorum yalan olmasın şimdi hocam

• Mağazaya girer, ''bu indirimi kim yaptı lan?'' diye sorarım.

Oradan elbet biri çıkar ''buyrun, ne vardı?'' der.

''Levye var'' diyip, ağzını burnunu dağıtırken, ''dalga mı geçiyosun oğlum sen bizimle'' derim..

Adamı böyle böyle tahrik ediyorlar işte.. Ondan sonra yok ayısınız, yok odunsunuz, yok maçosunuz..

0|0
    0|0
    • hocam 100 lira değil bu ya 1000 lira düşmüş al da kendini pencereden aşağıya at der gibi Allah tan öyle şeyleri kafaya takan adam değilim

Yükleniyor...