Kalın bacak ince bacak polemiği...

Link atamadığım için konuyla ilgili bulabildiğim resimleri profilime koydum. Sorum şu :

Birleşik bacak mı daha iyi sizce (yani kalın olan) yoksa ayrık bacak mı daha iyi (bacaklar arasında boşluk olan). İki bacağın birleşik olması kötü mü , çok ayrık olan da var birleşik gibi duran ama iki bacak arasında hafif ayrıklık olanda. Neden kalın bacak çok eleştirilmiş , sizin fikirleriniz?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• o değilde en sevdiğim bacak işte bu

link

0|0
    0|0
    • Nolurdu bana yardım edebilecegin bi cevap versen

• ya önemli olan bacağın nasıl olduğu değil senin onu nasıl sergilediğindir . örneğin bir miranda kerr bacağına herkes bakar ama ben adele nin bacaklarına da bakıyorum çünkü göstermesini biliyo kıssadan hisseye ürünü masa altında kimse bulmaz ama vitrine koyarsan talibi çok olur ;)

Erkekler Ne Diyor 9

• ortası gibi diyeceğim çok zayıf olunca çok ayrık oluyor güzel değil doğru

mesela iki ve üçüncü resimler iyi gibi geldi bana

0|0
    0|0
  • bu ıyıdır link

0|0
    0|0
  • ben kalın bacak beğeniyorum bu tamamen zevk meselesi.. duruşu falan daha güzel bence

0|0
    0|0
  • ayrık bacak hos durmuyor bence

0|0
    0|0
  • ne kalın ne ince olcak..ama bileği ince olmalı çok yumuşak olmayan baldırlar yukarı doğru çıktıkça dolgunlaşan hatlar idealdir benim için

0|0
    0|0
  • Başkasının fikri beni bağlamaz, Hadise'nin bacakları da güzel.

Kalın falan ama... link

0|0
    0|0
  • bacak dediğin kalın olacak

birleşik

arada boşluk olmayacak

birbirine sürtecek

çok hoşuma gider

0|0
    0|0
  • Kalın bacak iyidir.Tabi kilodan dolayı oluşmadıysa..Ayrık olmamalı..

0|0
    0|0
  • 5. resimdeki çarpık bacaklımı oluyo şimdi

0|0
    0|0
    • Yok çapraz bacak dize kadar tümüyle bacak birleşik dizden aşağısı iki yana doğru açık duran bacak.. Onu mu beğendiniz

• valla kotta öyle göstermiş olabilir tabi:) ama işte öyle bakınca çizmeli hoş gözüküyor.

• başka resmi yoktu valla. Sevndm sağol :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Ince kalinin yaninda sutun gibi gorunuyor

0|0
    0|0
    • Ama kalın daha göze hitap etmez mi. Kot pantolonlu benim kötü mü bacaklarm

• Birtek oralarım kalın. Sadece onlar büyüyo :)

• Benimde hep belime gider :) gayet muntazam bacaklarin var sekerim dert etme

Yükleniyor...