Bütün erkeklere çok sıcak davranıyor, bu durumdan dolayı çok kıskanıyorum. Ne yapabilirim?

Baylar Bayanlar Fikir Arıyorum

sınıfta süper güzel bir kız var. ama o bütün erkeklere çok sıcak davranıyor. ve ben onu çok seviyorum. bu durumdan dolayı çok kıskanıyorum. ne yapabilirim.

Güncellemeler:
Peki Arkadaşlar Sizce Bu Kız Kaşar Mı?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• bence yakınlaş onunla, ben de öyle bi tipim ve bu biraz da sevgi açlığından geliyor. o da sevilmek istiyor belli ki:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O Kizdan hayir gelmez salla

0|0
    1|0
  • her sıcak kanlı kaşarmı oluyormuş:D hayret birşeysin.

0|0
    0|0
    • Peki Ağırbaşlı Olması Gerekmez Miydi? Neredeyse Yiyecekler Kızı. Çok İyi Yada Kaşar.

• abisimisin sevgilisimisin ? her güzel kızı korumak sanamı düştü hey allah ya. bukadar düşme derdine.

• Ben Gerçek Sevgiyi Yaşıyorum. Ona Önce İnsan Olarak Büyük Değer Veriyorum. Onun İyi Olmasını İstiyorum. Onurlu Namuslu Şerefli Olmasını İstiyorum. Başına Bir Şey Gelirse Çok Rahatsız Olurum.

• hiç birşey yapamazsın :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hemen fesatlık yapmışlar ya hayır gelmez diye. kız sıcakkanlıdır belki kardeş seviyorsan git konuş

0|0
    0|0
  • sen de bütün kızlara sıcak davran.

0|0
    0|0
  • Valla ne desek boş.Kız belki sıcakkanlıdır.Sınıftaki kızlara sıcakkanlı davranıyor mu?

0|0
    0|0
    • Evet. Çok Sevgi Dolu. Çok İyi Biri. Fakat Etrafı Çakal Dolu. Bir Zarar Gelmesinden Korkuyorum.

Yükleniyor...