Sevdiğiniz halde unutmak zorunda kalırsanız ne yaparsınız?

Kalbinize uyuyor ama mantığınız bir türlü almıyor, sevdiğinizi karşı taraf biliyor belki ama aranızda hiçbir şey yok. Sonuç olarak her gün karşı karşıya geliyorsunuz sürekli çevrenizde ama unutmanız gerekiyor. Unutmasanız bile karşı tarafa sevmediğiniz izlenimini vermeniz gerek. Bunu nasıl yaparsınız? Ne yaparsınız da sürekli karşılaşmaktan kaçarsınız?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Neden ? mantığın neden almıyor. fakir diye mi çok çok büyük bir yaş farkından dolayımı.. etrafındakiler ayıp der diyemi . yada nebilim falanca kişi sana onun hakkında falan filan dedi diyemi.. birbirininzi muhtemelen tanımıyorsunuz bile. belki ilişkiniz ilerleyince o seni yada sen onu sevmiceksin. ve belkide birbirinize sımsıkı kenetleneceksiniz.

hayallerinmi var geleceğe dair. ve bu hayallerde ona bir yer bulamıyormusun. korkma hayat tüm hayallerini yıkmak için elinden geleni yapacak. sonunda sıradan bir insan olduğunu anlıyacaksın.

belkide onu reddetmenin acısını yıllarca yaşayacaksın.sen kadınsın. içgüdüsel olarak anlarsın.. eğer onun senden hoşlanıdığını düşünüyorsan büyük ihtimalle gerçektende senden hoşlanıyordur. ve eğer sende ondan hoşlanıyorsan kendine ve ona bir şans ver. kaderden kaçamazsın kardeşim.

0|0
    0|0
    • Asla fakirlik yaş ve ya dış görünüş konu değil asıl konu o kızlarla çok samimi biri canımlı cicimli konuşmalar falan ben o yüzden güvenemiyorum o güveni vermiyor bana. Hoşlandığından emin olamıyorum geçmişe saplantılarım da var biraz onun hislerini hissedemiyorum ben zaten net biriyim eğer seviyorsa gelir açık açık der kanaatindeyim ama o bunu yapar mı yada seviyormu bilmiyorum emin nasıl olucam hiç bilmiyorum

• ona ümit ver. olabileceğine dair güven ver. cesaret ver. çevrenizdeki insanların tavırları onu iyice umutsuzluğa itmişte olabilir. sen soğuk davrandıkça o kendini daha kötü hissediyor. belki utanıyor ve kaçmaya çalışıyor. birşey yokmuş , herşey yanlış anlaşılmaymış gibi davranıyor olabilir..sen kadınsın. ona gel demen yeter...

• Nasıl gel diyeceğim bilmiyorum ki

Erkekler Ne Diyor 6

• Merhaba Benim Çalıştığım şirketin Anlaşmalı Olduğu Bir restorant var ve orda hergün 3 öğün yemek yiyoruz. restorant sahıbı Ile cok Iclı dıslı olduk. Restorant sahıbının bır kızı var onunla hergun Bakısıyoruz. Onun Benı Sevdıgını Bılıyorum Benımde Onu Sevdıgım bakıslarımdan Asıkar. yanı hersey ortada ama restorant sahıbı cok cok ıyı mulayım bır ınsan. ona asla yanlıs yapamam bırsey dersem yada bırseyden haberı olursa ayıp edermıyım dıye kendı kendımı yıyıp bıtırıyorum.. yanı senın durumunun tıpkısının aynısı benım basımda su anda var. ne yapacagımı bende bılmıyorum ama soyle dusunuyorum.. ya unutacagım ve zorda olsa aynı ortamda onunla bakısmayacagım yada bır cesaret kızınada babasınada sevdıgımı ve nıyetımın cıddı oldugunu soylıycegım baska bır cıkar yolu yok bu ısın. sana tavsıye vermem gerekırse; eger gercekten sevıyorsan oda senı sevıyorsa Unutmaktan vazgec cesaretlı ol ve sevdıgını soyle. sana Bol sans dılıyorum...

0|0
    0|0
    • Sürekli çevremde hep yakınımda hep karşılaşıyoruz bakışıyoruz ama sevdiğinden emin olamıyorum güvenemediğim için unutma yolunu seçiyorum çünkü başka kızlarla çok samimi belki yapısıdır ama benim asla kabullenebileceğim bir durum değil beni sevdiğinden emin olamıyorum olabilsem asla sorun olmaz söylemek

• İşimiz zor

• neden se hep boyle kısılerı severım zor olanı yanı. Ya Gelır Onlar enı Bulur yada ben Gıder Onları Bulurum banada bu Hayret verıcı gelıyor... :S

• aynı yol güzergahını kullanmamaya özen gösteririm birini unutmak için önce bunu kabullenmek gerek kabullenmek için nedenler gerek nedenleri iyice benimsemek gerek ve en mantıklısı o kişiden uzak durmak için yok haritası çizmek gerek bence bunu yapmalısın

0|0
    0|0
    • Kabullenmelik bir durum yok zaten aklıma ve mantığıma uymadığı için unutma yolunu tercih ediyorum ki bunu başarabilirim. Sadece şuan çok sevmiyorum ve sevmediğimi kanıtlamak istiyorum başkasıyla da olamam ne yapabileceğimi kestiremiyorum sadece

• sevmedigini kanıtlamak istiyor isen onunla ilgilenmeyecek onu tamamen hayatından çıkaracaksın

• çok kötü dostum bu durum ... :( üzgünüm..sadece zamanla geçicek..

0|0
    0|0
  • senin üzülmenden korkuyodur seni sevgili olarak görmüyor ama seni tanıdığı için üzülmenden korkuyodur

0|0
    0|0
    • Hayır tanışma durumumuz yok sadece sürekli aynı alanda bulunmak zorunda kalıyoruz ve sürekli karşılaşıyoruz. Hoşlandığımı biliyor büyük ihtimalle ama ben seviyor izlenimi vermek istemiyorum istemiyorum çünkü aklıma mantığıma uymadığı için unutmak istiyorum kimseyle birliktede olamam onu sevmediğimi kanıtlamak için ne yapmam gerektiğine karar verem,yorum.

• Pek sanmıyorum belki umarım bir şekilde bir yerlerde beraber olabiliriz yoksa ben asla bir adım daha atabileceğimi düşünmüyorum dalga konusu girince işin içine çok gurur yaptım sanırım sevse bile kabul etmem belki

• anladım allah yardımcın olsun

• time time time

0|0
    0|0
  • unuturdum.

0|0
    0|0
    • Unutmak problem değil ben sevmediğimi kanıtlamak istiyorum

• Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 4

• bu kişi ile ilgili olarak sakın ha kalbini dinleme. karşılaştığın zaman görmezlikten gel, geçtiğini bildiğin yerlere sakın gitme, mümkün mertebe başka yollardan geç

0|0
    0|0
  • gaç ordan gaç gaç gaç :))

0|0
    0|0
  • ya umursamıycan onu sevıyorsanda sevmıyor ayagına yatacan kacmıycan kacırıcan

0|0
    0|0
    • Yani bulunduğu yerlerden kaçarsam daha da sevdiğim belli olur diyorsun zaten bende aynı yerlerde durmaktan çekinmiyorum gayet kendime göre yaşıyorum onu umursamıyorum ama bazen yakınlaştığımızda gözlerim büyük ihtimalle ele veriyor

• vermıyceksın ıste surundurueceksın seytanazapta gerekmıs hatta sen ısıabart kıskandır onu ıstemedıgı sevmedıgı seylerı yap

• Deneyeceğim bunu teşekkürler

• büytün düşüncelerin ondan nasıl kaçabilirm onla nasıl karsılasmammayı basrabilirm seklinde olursa zaten basaramassın bunu serbest bırak düşüncelerini

0|0
    0|0
    • İletişim kurmak için çok çabaladım şimdi kurma durumu yok aynı ortamda bulunmamak istiyorum çok zor durum hep kasıyorum

• Bizim hiç iletişimimiz olmadı ama bana karşı çok iyi diyebilirim arkadaşları biraz gevşek ama onlarda önceden üstüme geliyorlardı şimdi iyiler hatta bir haftadır garip tavırları var hepsinin böyle gayet ciddiler saygılılar ama sürekli yakınımdalar

• ilgiyi devamlı üzerinde tutmak istiyor belli ki oana bu fırsatı verme kendine bu haksızlığı yapa dünyada gercekten iyi ola bi sürü insan var inan bundan birkaç sene bu haline gülüceksin nelerle uğrasmısm ben diceksin gercek yasantıdan bir örnektir bu yazdıklarım

Yükleniyor...