Ofsayt nedir ne gerek var böyle şeylere :) ? Beyler buyurun sahne sizin :) ?

bence sizler de zorluk çekeceksiniz anlatımda

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• ofsayt ofsayttır ofsayta ofsayt demeyen hakemlere çok tesüf ederim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• A ve B takimlari mac yapiyor olsun. Top B takiminda ve B takim oyuncusu pas attigi anda A takiminin kalesine en yakin oyuncunun A takimi oyuncusu olmasi gerek (A takimi kalecisi haric tabiki)

2|0
    0|0
  • Karşı takımın rakibin 2 kişi arasından kendi arkadaşına pas verirsen ofsayt olur 😉

ya da x oyuncu y oyuncuların ceza sahasının en arkasındaysa yine ofsayt olur

0|0
    0|0
  • Ofsat futbolun fantazidifir

1|0
    0|0
  • Gereksiz, lüzumsuz bir şey işte...

0|0
    0|0
  • Hiç girme bu konulara :)

0|0
    0|0
  • rakip defansının arkasında duran oyuncuya pas atılmasına denir. kural geregi pas atan oyuncu pası ayağından çıktığı anda takım arkadaşı rakibin defansının önünde durmalıdır. sonrasında arkasına geçerse problem yok.

0|1
    0|0
  • Melek ve Ayşe maç yapıyor olsun. Melek, takım arkadaşına pas attığı ''anda'' (topun ayaktan çıktığı ana bakılır) Meleğin takım arkadaşı rakip defansın önünde olmalıdır. Eğer rakibin arkasında yani rakip kaleciye en yakınsa ofsayt durumuna düşer. Melek pası yine atsın, takım arkadaşı rakibin önünde dursun. Top ayaktan çıktıktan sonra rakibin önüne geçerse ofsayt olmaz.

0|0
    0|0
  • Futbola ne gerek var. Dünya'daki her işte her sporda yürüme ve koşmaya yarayan organı top kontrol etmek için kullanmanın neresi faydalı?

0|0
    0|0
  • top takım arkadaşının ayağından çıktığı anda rakip kaleye en yakın olanın sen olmaması lazım gerek olmasaydı emenike 100 gol atardı ve takımda kalırdı gerek var yani

0|0
    0|0
  • Bilirim ama söylemem

0|0
    0|0
  • O ofsaytın var yaaa.. o ofsayt yüzünden üni bitmiyor sınavda hoca çok iyi bildiğiniz bir konuyu açıklayın demişti bende konu ofsayt diye başlamıştım cümlelere.. Okul uzadıkça uzuyor geçirmiyor şimdi çok kıl olmuş

0|0
    0|0
  • öncelikle kızdan beklenen en doğal sorudur :P

0|0
    0|0
  • vallah ben de bilmiyorum. bilen varsa açıklasın

0|0
    0|0
  • ofsaytı bir kıza anlatacağıma deveye hendek anlatırım ondan iyi :D

0|0
    0|0
  • OFSAYT SEVGILIMIN KALBIME DUSTUGU GUNDUR :)

0|0
    0|0
  • Karışık biraz kafanı yorma böyle şeylerle

0|0
    0|0
  • futbol ile hiç aram yok bende bilmiyorum :D benden sana ekmek çıkmaz ne yazık ki :D

0|0
    0|0
  • Boşver gereksiz bir olay

0|0
    0|0
  • Rakip savunma oyuncularinin arkasindaki oyuncuya topu atamazsin ofsayt olur. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir takımdaki oyuncunun diğer takımdaki oyuncuların arkasındaki arkadaşına pas atarsa bu ofsayt oluyo :) topun ayaktan çıkdığı ana bakılıyo tabii

1|0
    0|1
  • Abarttıklarına bakma kolay :)

Top, atak yapan takım oyuncusunun ayağından çıktığı anda pası almak için hareketlenen oyuncu rakip takım oyuncularından ileride, kaleye en yakım konumda ise ofsayt. :)

1|0
    0|0
  • Biliyorum ama anlatamıyorum
    )=

0|0
    0|0
  • mesela webo, sow'a pas atıcak o esnada eğer sow rakip kaleye rakip oyunculardan yakın olursa ofsayttır :))

0|0
    0|0
  • bilindiği halde tanımlanması en zor olan şey :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...