Okula 5 gün gitmesem sınıfımdakiler ne der acaba?

sınıfta kimse sevmez beni takıldığım 3 arkadaşım var. diğerleri hiç umursamaz bile beni. sabah günaydın bile demezler. neyse önemli bir iş için 5 gün okula gitmeyeceğim sizce ne diyebilirler? siz onların yerinde olsaydınız ne derdiniz? sonuçta birçok dersten geri kalacağım.

Güncellemeler:
korkuyorum lütfen net bir cevap verin en iyi cevap seçiyimde sitedeki puanınızı artırın ;))))999

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Tüm dünya bile beni sevmese umurum da olmaz. Kimse dikimde değil ben dalgama bakarım sende kendi kafana göre davran...

1|0
    0|0
    • sağol kardeş en iyi cevaba adaysın gönlümde taht kurdun

(((;

• Yok artık bu kadar sorun mu etmiştin. Mutlu olduysan ne mutlu bana insanları mutlu görmek beni mutlu ediyor...

• ben insanları çok takarım bir keresinde kızın teki benimle dalga geçti diye 3 gün yataktan çıkmamıştım full ağlamıştım

Erkekler Ne Diyor 14

• sen galiba ön sırada oturan 3lü grup bazen 5li de olduğu görüldü bunların hiç sevilmeyen ve çok çalışkan hocanın her sordugu soruya cevap veren eteği çadır gibi olan kızlardan msıın? yoksa

0|0
    0|0
  • hergun hergun gunaydin mi denir ak bende gunaydin demiyorum kimseye ama sevilirim o ayri arkadan kimse bisey demez bu kadar onemseme belli ki bitik bi tipsin

0|0
    0|0
  • -nerde kaç gündür ?

+şuraya gitmiş

- iyi boşver :S

0|0
    0|0
  • Bence öğretmen ve okul müdürünü bilgilendirmelisin.

0|0
    0|0
  • kesin ölmüştür derler

0|1
    0|0
  • kimsenin umrumda olmuyorsan onların soylıycekları neden senın umrumda onu anlamadım...

0|0
    0|0
  • hergün hergün günaydın demek ne ya üşenirim ben :D

0|0
    0|0
  • Lise bitince zaten bir daha %95'i ile görüşmeyeceksin. Umurunda bile olmasın. Lise pişmanlıktır.. :)

0|0
    0|0
  • Bunu yapınca eline ne geçecek ? Mutlu olacak mısın seni takmadıklarını görünce ?

0|0
    0|0
  • günaydın bile demiyolarsa onlar seni takmıyosa sende onları takma

0|0
    0|0
  • öldümü kaldımı bi ararım

0|0
    0|0
  • oh o yatıyo bız surunuyoz derler ne dıycekler :D

0|0
    0|0
  • üniversite de mi?

0|0
    0|0
    • lise

• ben liseyi çoktan bitirdim ve şunu gördüm kankilerin yüzde doksanı lise bittince ne arıyorlar ne soruyorlar. salla gitsin dostum

• 1 hafta gelmesen, nerde kaldı bu kız, hiç böyle yapmazdı derdim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• baskalrının dusuncelerini bu kadar onemsıyo olman acaip sıkıntılı. yasına vericem ama ben liseyi gectim ortaokulda bile kimsenin hakkımda ne dusundugunu boyle umursamadım. azıcık ozguven sahibi olun azıcık cool olun yaa.

0|0
    0|0
  • kim ne derse desin sen boşver

0|0
    0|0
  • Neden böyle ufak tefek şeylere takılıyorsunuz...O ne der bu ne der...Bırakın bunları

0|0
    0|0
Yükleniyor...