Hayatınıza yön veren şahsiyetler var mı?

öyle bir şahsiyetin hayatını okursunuz ki iliklerinize işler. sizin hayatınıza etki eden şahsiyetler var mı? hangi özellikleri ile sizi etkiledi? örnek alıp uyguladığınız davranışları oldu mu ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• 1- dedem (son derece ciddi olmasına rağmen bi o kadar espri yeteneği olması bi de cömertliği herhalde başkası olsa batardı onun yerinde olsa bi de dine bağlılığı çok yönümü benzetirler esmerliğim hariç tipimi bile)

2- dayım (dayım gayet uysal ve mütevazi birisi... otur saatlerce konuş... bi de veteriner kendisi inek muayenelerine giderken yolda falan baya bi sardırıyoruz... özellikle tasavvufta engin bilgisi vardır)

3- komşum mehmet amcam (yaşı 68 olmasına rağmen benimle 24 yaşında gibi konuşur... kısa özdür ve hayat tecrübesini bana aktarmak için can atar... başıma bi iş gelsin kendi amcalarımdan önce o koşar... benzer şeyi de ben yaparım... ondan net konuşmayı öğrendim)

4- köyümdeki tanıdığım ve sağlam muhabbet ettiğim yaşlı amcalar(savaşları zorlukları yokluğu dinlerim varlığın ne olduğunu öğrenirim)

5- babam(babam fena doğrucudur... tasarruf (cimrilikle karıştırmayalım) ve şefkati insanları sevmeyi sabrı ondan öğrendim...)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Örnek almadım ama Hasan Sabbah çok etkiledi.

Aynı şekilde Che Guavera çok etkiledi çoğunu örnek alıyorum.

Atatürk,çok çok etkiledi ve herkesin örnek alması,gurur duyması gereken biri.

Ve Peygamberimiz asıl hayatıma yön veren şahsiyetlerden :)

0|0
    0|0
  • model olarak seçtiğim biri yok hayatımda. Kendi kararlarımı kendim almayı ve bu kararlar doğrultusunda yaşamayı tercih ediyorum. Geleceğimle ilgili bir durum söz konusu olduğunda tecrübesi olan, bilgisi olan ve bana yardımcı olabileceğini düşündüğüm büyüklerime danışıyorum.

0|0
    0|0
  • aynadaki benle konusurum en yi o yön verir..

0|0
    0|0
  • Okulda bir profesör beni etkiledi çok fazla düşünsel anlamda..

özel hayatımda belli bir kimseden etkilenmedim (herkesten bir şey kapmışızdır o ayrı).

bir de film karakterleri var etkilendiğim:

tyler durden

michael corleone

0|0
    0|0
  • kimseyi takmam

0|0
    0|0
  • hayatima kendim yon veririm kolay kolay kimseden etkilenmem

0|0
    0|0
  • Seth Godin

0|0
    0|0
  • Düşüncelerimin çok uyduğu ve bana çok fazla şey katan Freud.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayır kimse yok böyle bir şeye izin vermem.

0|0
    0|0
  • evet fikirlerine önem verdiğim birçok şeyi danıştığım bir arkadaşım var;)bir çok yönümü de pozitif yönde değiştirmemi sağladı;)İYİ Kİ VARSIN:)

0|0
    0|0
  • Kimseyi örnek almam. Bildiğimi okurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...