Ünlü olsaydınız çok para harcar mıydınız?

Eskiden orta kıvamda olan maddi durumunuz ünlü olmanızla beraber iyice gelişti. Elinizi nereye atsanız para o denli. Peki dandik bir kazağa milyonlar verir miydiniz? Giyim tarzınız hayat şartlarınız nasıl olurdu?

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• çok para harcamazdım sanırım ama çok para dağıtırdım ondan eminim.. şu an ne giyiyorsam o zaman da onu giyerdim belki ayakkabı sayım fazla olurdu parayıda en çok ona harcardım o kadar..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış :)

1|0
    0|1
  • hemde nasıl para harcanmak içindir. biriktirip ne yapacaksın

0|0
    0|0
  • Bunun için ünlü olmama gerek yok

0|0
    0|0
  • Ünlü olmak istemezdim ama çok para dersen, o kadar çok para olsa şehrin belli nktalarına istasyonlar kurar gündüz aynı şu andaki gibi- gecelei ise dark knighter gib dolanırdım herhalde...Ama kötülüklerle savaşmak için değil tabii...:))

0|0
    0|0
  • İsraftan hep nefret etmişimdir.

0|0
    0|0
  • ya rodi lc waikiki defacto bunlardaki kıyafet neyime yetmiyo yakışacak bir şey alırım gerek yok fazlasına...

0|0
    0|0
  • anasını bile bellerdim. şu anda zaten dandik bi kazağa sağlam para verebiliyorum. o zamanda aynı şey olurdu.

0|0
    0|0
  • Uff, öyle böyle değil.. Bunu tekrardan yaratmakla geçirirdim hayatımı

link

0|0
    1|0
  • dandik bir kazağa ya da sanat diye iki sandalye çizen ressamın tablosuna milyonlar verebilirdim çünkü toplumda gündem yaratabilir...

0|0
    0|0
  • ünlü olsam para harcardım ünlü olmasamda harcıom galiba paraya değer vermiorum elimde tutmasını bilmiorum ama beğendiğimi alırdım dandik bişeler almazdım

0|0
    0|0
  • Kıyafete değil yemeye içmeye ve arabaya çok para harcardım ben ayrıca ünlü olmadan zengin olsam daha iyi.

0|0
    0|0
  • ünlü olmak güzeldir lakin ünlü olduktan sonra değişmemek gerekir geçmişte nasılsa gelecekte daha iyi bir hayat sağlamktır kendine..yada ailene...

0|0
    0|0
  • Çokta lüks takılmazdım. 200-250 liralık takım elbiseye 5bin lira vermezdim.

0|0
    0|1
  • sokakta bulmadım heralde av araba eş alırdım okadar başka da almam zatren

0|0
    0|0
  • WALLA BEN gene eskisi gibi kaliteli giyinirdm.yokluktan geldim malum :D paranın kıymetini bilirm :D

0|0
    0|0
  • Paranın a. Koyardım ben. Varimi yogumu saate harcardim

0|0
    0|0
  • Çok pis para harcardım. Christian Troy halt etmiş o derece

0|0
    0|0
  • oooooooooooooooo ağzına bile ederdim. para nedir ki derdim zaten arkası gelecek :D

0|0
    0|1
  • Ünlü olmaktan en korktuğum yanı geçmişimi tüm insanların bilmeleri ve çok eleştirilmekten nefret ederim dedikoducu olmuş herkes ama kendi özümü kaybetmezdimm...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• çoook ünlü biri sayılmam ama hedefim sağlam emin adımlarla ilerliyorum şimdiden 2 ev 2 araba aldım bile tabi aileme bende kandime araba alıcam bu sene dizi çekimlerim bitince yaşımda 18 oldu zaten bu ara ehliyet alıyorum kurstayım :D alış veriş ve para harcamaya gelince evet insan biraz değişiyor bağzen kendime kızdığım oluyor :D

0|0
    0|0
  • Harcamayip ne yapacagim, oteki tarafa goturecek halim yok ya.. Madem bir defa geliyorum dunyaya, en iyisini yasarim..

0|0
    0|0
  • öyle aşırı abartılı şeyler olmazdı ama ynede çok para harcardım sanırım bi kazak değil 10 kazak alırdım mesela :D ama bi kazağa öyle milyonlar vermezdim :D

0|0
    0|0
  • lösev diyorum.. başka bi değişiklik yapmam kıyafet ev araba boş..

0|1
    0|1
  • havalı olurdum ya :D

0|0
    0|0
  • Verirdim önüme geleni alırdım.

0|0
    0|0
  • bır ev bırde araba alırdım kndıme yeterdı bna ömur boyu gerısını ıhtıyacı olanlara dagıtırdım sımdı gereksız arkadaslar yorumuma atlayabılır nahh dagıtırdın dıye ama zengın olamasamda en buyuk hayalım muhtac zor durumdakı ınsanlara yardım ederek hayat standartlarını az da olsa yukseltebılmek bn tokken ac yatan sogukta montu olmayan ayakkabısı yırtık ınsanların oldugunu bılerekk paraya pula degerde vermıyorum dunyevi nimetlerede...

0|0
    0|1
Yükleniyor...