Beyin emeğimizin ve zamanımızın çalındığının farkında mısınız?

Sitede öyle soru soran kişilikler var ki açıkça emeğimizi ve zamanımızı çalıyorlar farkındamısınız soruyu soruyor insanlar okuyor cevap veriyor demekki düşünüyor beyinsel emek harcıyor bu sırada zamanını heba ediyor ama soranın umurunda değil bu cevaplara yaptığı yorumlardan anlaşılıyor ne yorumcuların ne demek istediğini anlamaya çalışıyor ne yazılanlardan kendine bir şey katmak istiyor aklınca kafa buluyor onun ruh halini ciddiye almaya gerek yokta ya emeğimiz zamanımız...

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Birileri bir soru soruyor ben bir soruya cevap vermeden önce iyice bir düşünürüm araştırırım ve gerçekçi bir cevap yazarım adam tutuyor biz geyik yapıyoruz geyiğine sordum diyor artık bu kişilikleri sitede tanımaya başladım ve sorularına cevap vermeyeceğim.

Haklısınız size katılıyorum.

0|2
    0|0
    • ölümüne + 1

• Sorunun başlığı ve içeriği çok ciddi bir şekilde yazılmış.Ama tamamen yazan kişinin bununla alakasız olduğu sonradan anlaşılıyor.Senin verdiğin cevaba adamın kafasının tasını attıran bir cevap veriyor ve gidiyor.

• Aynen öyle.

Kızlar Ne Diyor 3

• cevap vermeyi gerek duymuyorsan o zaman cevap veripte zaman kaybetme sende.Sitedeki herkes böyle değil tabiki sorularına ne kadar cevap verirsen ver bazen yetersiz kalıyor.Haketmeyene cevap vermiyceksin.

0|0
    0|0
  • benim zaten bosa harcayacak zamanim olmasa, bu sitede takilip bütün bu sorulari cevaplamazdim..o yüzden sorun yok :D

0|0
    0|0
  • Cevap vermesek diyeceğim ama site öyle rutine bağladı ki hareketsiz kalmak da olmuyor...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• gerçi ona bakarsan saçmasapan şeyleri ölüm kalım meselesi yapanlarda var. sükunetini korumak bazen güçleşiyor.

0|0
    0|0
  • Ben senin yazdıklarını denk geldikçe okuyorum.Benim için fazla ciddi yazsan da,uzun ve açıklayıcı yazıyorsun.Bu konuda şikayetçi olmaya da hakkın var.Boşver onları,soran değil ama okuyanlardan takdir edenler vardır elbet

0|0
    0|0
  • Soru soranın psikolojisi ile ilgili aslında. Verilen cevaplara dikkat etmeyeceksen soru sormanın ne anlamı var.

Gecen hafta evlilikle ilgili bir soru vardı, evlilik yorgunluğu olabilir diyorum. Soru soran daha yeni evliyim ne yorgunluğu güncellemesi yapıyor. İlgisizliğin bu kadarı olabilir iste. Sıkıntılarını biliyoruz ama dikkatsizce cevaplara yorum yapmanın ne mantığı olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...