Umudunuzu ve inancınızı yitirdiğinizde ne yaparsınız ?

Umudunuzu ve inancınızı yitirdiğinizde ne yaparsınız ?

Neye sığınırsınız ?

0|0
21|20

En İyi Kız Görüşü

• Umudumu yitirirsem hayallerime sığınırım.İnancımı yitirirsem hatalarımdan aldığım derslere sığınırım ve kendi içime bakarım,düşüncelerime duygularıma.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• ÖNCE; umudunu ve inancını kaybetmenin NEDENİ NEDİR ? onu düşüneceksin..

SONRA ; gerçekten umut ve inancını kaybetmeye değer mi? kendini üzmeye değermi? kendini kaybettiğin neden veya kişi için bir değerin varmı bunları çözeceksin..

SONUÇ: Kendini kaybetmeye değerse o zaman ağlamayı zırlamayı bırakıp çözüm arayacaksın. yok eğer değmezse kendini üzdüğüne, O ZAMAN SALLIIYCAKSIN GİDECEK..

1|0
    0|0
  • Ben beni yaratan Allaha sıgınırım , zaten allahtan başkasına muhtaç olmadım çok şükür bu zamana kadar, şükürler olsun oda beni muhtaç etmedi, yanlız kalıp sıkıntı neyse iyice düşünür kendimle konuşurum,mesela bi ilşkim sonlanmışsa baya kafa yorarım, çok kafa yordugum için sıkılırım bi süre sonra unutur giderim hiç unutmaya çalışmam , böyle yapınca en fazla bir hafta sürer, bunun dışındaki sıkıntılarımda sıkıntı neyse yüzleşirim, ne olacaksa olsun derim, o süre zarfında üstesinden gelmeye çalışırım

2|1
    0|0
  • doğruyu söylemek gerekirse inancım yok. ve öyle umutsuz oluyorum ki bazen ve yanımda kimse olmuyor. yapayalnız kalıyorum. tutunacak birşey bulamıyorum. ondan sonraki halimi sen düşün zaten. şuan internete tutunmuşum kafa dağıtıyorum düşünmek istemiyorum hiç olanları :)

1|0
    0|0
  • lavaboya koşar ağlarım :(((

2|0
    1|0
  • oturur ağlarım niye diye bazen dayanamaz yüreğim isyana cıkar o yüzden isyan ve gözyaşı herzaman aklımdadır sıkıntılarımda

1|0
    0|0
  • durgunlaşır ve sessizce beklerim

1|0
    0|0
  • Allah'a sığınırım.. kimimiz var başka

1|1
    0|1
  • elbette dualara sığınırız

tabi dua etmeyi hak edecek naptığımız gelir aklımıza ama allah affeder der duamızı devam ederiz

başka çare olacağını sanmam

1|1
    0|0
  • İdeallerimi sığınırım... İdeallerdir insanı yaşatan ve hayatta tutan...

1|0
    0|0
  • Umut ve inanç bağlanacak başka şeyler vardır.. Hobaa; direkt oraya..

link

1|0
    0|0
  • umudunu yitirmiş bi insan anahtarı kaybolmuş bir kapıya benzer. kapıya çilingir insanada yaratan allah c.c. yeter

1|0
    0|1
  • elimi açıp Allaha dua ederim tek sığınagımız o çünkü

1|1
    0|0
  • Umudunu ve inancını kaybetmeyeceksin arkadaşım. Bugünü yaşa, yarını planla, dünü unut.

1|0
    0|0
  • kendi kendime yalanlar söyler onlara sığınırım

1|0
    0|0
  • inzivaya çekilirim.

1|0
    0|0
  • Epey yüksek bir yerden atlarım bari giderken heyecanlı bir ölüm olsun

1|0
    0|0
  • umutsuz ve inançsız insan olamaz.ateistlerin bile inancı varken inancını kaybetmek nedir

1|0
    0|0
  • top oynarım

1|0
    0|0
  • Ağlarım,küfürler ederim,canımı yakarım, pişman olurum, dua ederim sırasıyla...

1|0
    0|0
  • elize tabki

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Dua ederim.. Allah'tan yardım isterim..

2|1
    0|0
  • Allah'a sığınırım.

1|0
    0|1
  • yaklaşık iki saattir umudumu inancımı yaşama hevesimi kaybetmiş durumdayım. şu an beni hayata bağlayan hiçbişey yok. öyle çok bağlanmışım öyle çok aşığım ki birine... ama sorun benim aşık olmam değil, onun beni istememesi...

1|0
    0|0
  • akışına bırakırım aslında.

1|0
    0|1
  • Bilmiyorum ama, öyle dönemlerde muhakkak birşey oluyor ve ben şükre çağırıliyorum.

Belki de gerçekten çok abartmamak lazım.

1|0
    0|0
  • anneme sığınırım..dua ederim

1|0
    0|0
  • Geriye ne kaldı?

1|0
    0|0
  • Daha demin bi konudaki umudum bitti ve bundan rahatsızlık duymuyorum.En mantıklısı o umudumun bitmesiydi.Bitti gitti.

1|0
    0|0
  • Rabbime sığınırım, ve kendimi secde'de bulurum namaz kılar dua ederim zaten hemen umudum, inancım yerine geliyor..

1|0
    0|0
  • eskiden söylenerek ağlardım kendi kendime

şimdi hiçbisi yapmiyorum, cok rahatim cunku beklentim yok

1|0
    0|1
  • içime kapanırdım..

1|0
    0|0
  • Allah'a sığınırım.

2|3
    0|0
  • yatağa koşup yastığım ıslanana kadar ağlıyorum:((((8:(:(((()(:((:(:(:((:(

1|0
    0|0
  • işte bu insanın kendinden başka kimsesinin olmadığı zamanlardır.

1|0
    0|0
  • dua ederim genelde..

1|0
    0|0
  • güneşin doğuşuna bakarım, gecenin gündüze kavuşmasına..yeterli oluyor.

1|0
    0|0
  • Boşluğa bir salıncak asıp sallanıyorum kendime gelene kadar!

1|0
    0|1
  • Dua ederim...

0|2
    0|0
  • Allah'a sığınır dua ederim

0|0
    0|0
  • ilk önce rahatlayana kadar ağlarım sonra bi süre sessiz kalırım yasayan ölüden farkım kalmaz sonra daha mantıklı düşünmeye çalışırım hayatta herşeyin bi sebebi yok mu zaten

1|0
    0|0
Yükleniyor...