Karşınızdakinin ütüsüne dikkat eder misiniz?

Açıkca kabul ediyorum ütüden nefret ediyorum ve bazende (bluz, iş yeri elbisesi, önemli kıyafetler hariç) ütü yapmıyorum. Zor geliyor evet sözde mikropları öldürüyor vs. ama az devrimle yıkıyorum ve asarken dikkatli asmaya calışıyorum buruşuk olmasın diye. Karşımdaki insanın ütüsüne fazla dikkat etmem ya siz?

Birinin kıyafetleri ütüsüzse ne düşünürsünüz? dikkat edermisiniz böyle şeylere? Kendiniz her şeyinizi ütülermisiniz?

0|0
8|16

En İyi Kız Görüşü

• Aynı ben gibisin bende ütüden nefret ederim ve hiç yapmam , şu ana kadar bu durum hakkında bir sorunla karsılasmadım ,

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• işim yok elalemin ütüsüne mi bakıcam :/ hem bende ütüsüz takılırım ki yani spor tarzı giyindiğimden ütüye ihtiyaç duymam ama ablam taktı şu sıralar bütün kotlarımı ütülüyor ben sevmiyorum öyle ütülü kot falan :/ o ütülüyor ben kırıştırıyor öyle giyiyorum :))

0|0
    0|0
  • Annem neredeyse boxerları bile ütüleyecek :D

0|0
    0|0
  • Eğer benim gömleğim ütüsüz olursa sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0
  • ileri derecede takıntım var çift ütü olayına... çıplak gezerim yine giymem çift olan bir elbiseyi..

0|0
    0|0
  • Pantolonu gösteren ütüdür, kadını gösteren gözüdür.. demiş atalar...

0|0
    0|1
  • ben deli olurum ütüsüz elbiseye vede kimseye ütületmem iz yapar diye sadece ben ütülerim gömleğimi pantolonumu hatta iç çamaşırlarımı vede çok keyf alırım

0|0
    0|0
    • benimkinleri gel ütüle bir zahmet

• 3,5 milyarlık makinada istediğin şekilde yıkarsın elle yıkama programı hem 500tl lik lerde bile var

• makinanın yıkadığına sen neden ben sağlam yıkamasını bilirim demişsin hayatın kebab çok paran varsa elbiselerini kuru temizlemeye ver makinanın fiyatını yazmak ta neymişşş

• Bazen jilet gibi ütülü gömlekle gezerim bazen hiç ütülenmeden tişörtümü sırtıma geçiririm ayarım yoktur bu konuda. Karşımdakinin kıyafetlerinin temizliği önemlidir benim için.

0|0
    0|0
  • Dikkat ederim giydiği kıyafet ütülü diilse kötü gözle bakmam eminim ütüleyen biri yoktur yada ütülemeyi bilmiodur derim çünkü bu yaşıma geldm bana hala annem ütüler 1 dakikada ütülünecek tshirtü yarım saate ütülüyorum

0|0
    0|0
  • dikkat etmesek bile dikkati çeker ve aklımızda aa bu bakımsız ütüsüz giymiş beceriksiz heralde felan diye geçebiliyor :D

0|0
    0|0
  • düzgün olması lazım o zaman ütülencek kıyafet almamalısın :)

0|0
    0|0
  • klasik kyafette önemlidir ütü

0|0
    0|0
  • evde kldın demı sen :))

0|0
    0|0
    • talih kuşu herkesin başına konmaz canım, tercih edilmesine ediliyorum ama adam gibi adam kalmadı ben onları tercih edeyim :P

• talıh kusu cok mu zengınsın bkyım fıkırlerım degıstırrım bak :) puahah

• etmem çok göze batmıyorsa

0|0
    0|0
  • Ben anlamam ütü mütü.

0|0
    0|0
  • Ne zaman kıyafetı ütüsüz biri görsem aklıma abiler fethullahcılar gelıyor :(

0|0
    0|0
  • Kendi ütüme dikkate derim, etraftakilerinkine dikkat etmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• cok kırışık değilse sorun olmaz, bende cok mecbur kalmadıkca ütü yapmam:)

0|0
    0|0
  • Benim için önemlidir.

0|0
    0|0
  • Karşımdakine dikkat etmem.Ama kendi ütümü hep sabaha bırakıyorum.Zor geliyor.

0|0
    0|0
  • Etmem Öğrenci hayatında ütü zor oldugundan ütü istemeyenleri giyiyorum :))

0|0
    0|0
  • (soruyu okumadım)

çok göze batacak şekilde değilse etmem o kadar.

0|0
    0|0
    • roman yazdığım için okunmaya değmez niye burda üyesin soruları okumuyorsan anlamıyorum?

• başlık yeterince açık geldi ondan okumadım bu kadar tepki neden :D:D:D

• Dikkat ettim-ederim-ediyorum...

0|0
    0|1
  • Ancak gömlek ütülerim başka şeyi ütülemem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...