Sizce Mert Merveyi seviyor mu ?

Yorumlarınızı bekliyoruum lütfen

3 senedir seven : merve

sevilen : mert

mertin sevgilisi : asli

merve merti 3 senedr seviyo ama mert onu sadece arkadaş olarak görüyodu ve sevdiğini bildiği halde 2 sene boyunca konuştu tabi başka kızlarlada çıktı . ama bi gün aslıyla çıktı ve merveyle ve bütün kızlarla tüm irtibatını bitirdi hayatındaki tek kız aslı oldu . bi sene aslıyla çıktı ve ayrıldılar . aslının başka biriyle çıktığını duydu ve duyunca merveyle çıktı . sizce mert merveyi seviyomu ?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• seviyor...yeni bir kız buluncaya kadar..

1|0
    0|0
    • merveyimi seviyo aslıyımı

• o zaman...sokayım böyle aşkın ızdırabına...

• bak sımdı söyle anlatıyım . mert kızlarla cok konusan biriydi ama ben hayatına girince bütün kızları braktı tabi merveyide . ben onu gecen sene tanıdım . bana gecmisini anlattı . o merve onu seviyo falan iste anlatmıstı bana biz bi sene kadar cıktık sonra ayrıldık arada konusuyoduk ben bi erkekle konusmustum hemen mesaj atmıstı ben braktıgın gbiyim sn nye konusuyosun falan dye sonra beni briyle cıkıyo sandı ama kmseye sormadı salak cnkü. gtti o merveyle cıkmaya basladı

Erkekler Ne Diyor 4

• Şimdi mert A noktasından B noktasına arabayla 2 saatte gidebiliyor. Ancak mert arabayı değiştirmiş ve artık 1 saatte gidebilir hale gelmiş. Fakat yeni arabasına benzin yetiştiremediği için eski arabaya dönmüş. Acaba mert A noktasından B noktasına 2 saatte gitmeye razı olurmu yoksa parayı denkleştirirse yeni bir tane alıp yolu 1 saatte indirirmi?

Cevap: Kesinlikle.

1|0
    0|0
  • Merve stepne

mert karaktersiz

Aslı karaktersiz

1|0
    0|0
  • İşini gücünü bırak sen bacım gördüğüm en kral havuz problemi buydu

1|0
    0|0
    • havuz problenmnden dada karısık olduguna eminim

• Aslı başka bi tokmakçı bulmuş. Mert kankasına torlanmış. Merve 3 yıllık aşkına kavuşmuş.

Alan razı veren razı. Gerisi Merte kalmış.

0|0
    0|0
    • aslı kımseyle cıkmıyokı mert öyle biliyo

• onu severken baska bırıyle cıkmak sacma geliyo

• Hayat saçmalıktan ibaret. Koyver gitsin ;)

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence hayır. Kendisini sevecek, ona sadık kalacak ve aynı zamanda Aslı'yı unutturacak birini arıyor. İlerde sevme ihtimali var tabi Aslı'yı unutabilirse.

1|0
    0|0
  • hayır sevmiyor tabi ki, ama aslı gibi birini bulana kadar merveyi elinin altında tutacak. merve mert için sadece yedek oyuncu

0|0
    0|0
    • mert aslıya geri dönermi ama cok gururludur mert

• gururlu bir insan olsa mervenin duygularıyla oynamazdı diye düşünüyorum.

• sevdklerne gururludur sevmedgı ınsanlar hc umrunda olmaz

• Kusura bakmada Merve çok salakmış. Ve şuan santavik niyetine kullanılıyor.

1|0
    0|0
    • bencedde salak mal kız bogasım geliyo kıızı

• bence mert merveyi sevmiyor aslıyı kıskandırmak için çıkıyor

bu arada ;

anlatım mükemmel.

1|0
    0|0
  • Hayir sadece mert yanlizlktn korktu

0|0
    0|0
    • yalnızlıktan nıye korksunkı

• kesinlikle sevmiyor aslının başkasıyla çıktığını öğrenince merveye asılmıştır.

İntikam alınmalı feci durum

1|0
    0|0
    • ya bde aslıyı görünce telefonu aslının gözüne sokuyo nasıl deli oluyom yaaa sevmese bile cıkması cok koyuyo

Yükleniyor...