Başarının başlangıç noktası sizce nedir?

Sorum gayet açık arkadaşlar size göre başarının olmazsa olmazı başlangıcı olarak neyi kabul ediyorsunuz?

link

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu birazda genlerle ilgili köyden çıktı pazarda limon satıyordu safsataları boş

0|1
    0|0
    • Haklı olabilirsin ama kanıtlanması gerek.

Kızlar Ne Diyor 10

• İnanmak.. ve Allah'tan yardım dilemek..

1|0
    0|0
  • Ne istediğine karar vermek ...

0|0
    0|0
  • Öncelikle, ulaşmak istediğim hedefin, profilini çizerim. Başarıp sana ulaşıcam dye aklıma yazarım !

Engellerle karşılaştığımda aklıma kazıdığım profili anımsar, kendime gelirim. Bu yolu takip ederek hedefe ulaşırım.Ulaşma aşamasında ki yaşanan zorlukları da, hatırlayarak, başarının keyf 2ini yaşarım...

0|0
    0|0
  • Başaracağına inanmak. Zaten inanmak yarısıdır...

1|0
    0|0
  • Link e bakmadim da bence ne yapicagini planlamak

0|0
    0|0
  • karar vermek ve kendine inanmak

0|0
    0|0
  • zihinde başlar herşey.

0|0
    0|0
  • ksyi kapatmak :(

0|0
    0|0
  • yapmak ıstemedıklerını dgru zamanda ıstemesende yapmayı

0|0
    0|0
    • Anlayamadım tam olarak :)

• basarının baslangıcı degısık bır cumle olmus basarılı olmak ıcın nerden baslamalı dersen aha cevabım yukarda

• baba parası.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• O yazıyı okuyacak gücü bulamadım ama bence başarının sırrı doğru düşünce, başlangıcı ise; doğru karar almaktır.

0|0
    0|0
  • Başarı=Yetenek x Çaba . Bu formül bana ait degil evrensel bişi.Yetenek le çaba ters orantılı. Ne kadar yetenekliyseniz en az çaba ile istenen başarıya ulaşırsınız.Yetenek çok az ise başarı için çok çaba gerekir yani çok zaman harcamanız gerekir.

1|0
    0|0
  • Karalı ve inançlı olmak ( Kabiliyet kısmını es geçmek şartıyla ; Yapmak istediğiniz şeye kabiliyetiniz yoksa yapabileceğiniz fazla bir şey olmaz . gerçekçi olmak lazım)

0|0
    0|0
  • inanmak başarmanın yarısıdır başlamaka diğer yarısı bölece başarıy aulaşmş oluyorum :) ben başarının başlangıcı olarak inanmayı kabul ediyorum

0|0
    0|0
  • Baslangıc noktası finish noktasını hayal etmekten başlar hayaller olmassa basarı olmaz

0|0
    0|0
  • ya yeni bir yol bulacağız ya yeni bir yol yapacağız"" Bu Hannibal farkıdır..

0|0
    0|0
    • Anlamlı bir cümle teşekkürler.

• önceki başarısızlıklar başarıya giden yolda yardımcı olabiliyor

0|0
    0|0
  • başarı diye bişey yoktur.

0|0
    0|0
  • karar vermek

0|0
    0|0