Sevdiğiniz insanla yaşayacağınız düğünün, balayının hayallerini kurar mısınız hiç?

Beyler ve bayanlar, böyle şeyleri genelde bayanlar düşünür ama hepinize sormak istedim.

Sevdiğiniz insanla yaşayacağınız düğünün,balayının hayallerini kurar mısınız hiç?Mesela nasıl düğününüz olsun istersiniz?Balayınızı nerede geçirmek istersiniz?Kızlar gelinlik modeli olarak nasıl düşünürsünüz?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• evet düşünürüm tabii ki. Hep o hayale ulaşmak için çabalıyorum daha çok uzun bi vakit var ama olsun. Şöyle güzel yazlık bir yerde balayı geçirmek isterdim. imkanım olursa yurtdışı olsun isterdim...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Rüya gibi bir balayı düşünüyorum ama şu sıralar maddi sıkıntım var:( bu yüzden biraz ucuza kaçmak zorundayım. o_O

0|0
    0|0
  • öyle biri olmadığı için düşünemiyorum

0|0
    0|0
  • sözmüş nişanmış düğünmüş hiç mi hiç düşünmem o şeyleri. zaten istemiyorumda. sadece 3-5 kişilik bir toplulukla nikah kıymayı düşünüyorum. buralara harcayacağım parayı çok güzelk bir balayına harcarım daha iyi. gelemem ben öyle düğünmüş nişanmış falan. en güzeli nikah sonrasında da güzel bir balayı.

0|0
    0|0
  • Özellikle düşünmüyorum, henüz o ciddiyette biriside yok hayatımda fakat düğünden çok yemekli-kokteyl havasında bir şey olsun isterim. Balayıysa gitmediğim ülkelerden herhangi biri olabilir :)

0|0
    0|0
  • ahh rüyalarımdan çıkmıyor düğünümüz :((8

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• balayım deniz yeşillik ve sakin bir yerde olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...