Taekwondo vücut sıkılaştırır mı?

Vücudumu sıkılaştırmak şekle sokmak istiyorum ama spor olarak da taekwondo istiyorum ne kadar yararı olur?

Güncellemeler:
Kilom 54 zayıflamak için değil sıkılaşması için
Ramazandan sonra:))

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bayanlara yakışan bir savunma sporu varsa o da tekvandodur.4 ay kadar gitmiştim yani kas olarak çok bir şey katmıyor ama ayaklarımız baya bir hızlanıyor ve güçleniyor vücut esnekleşiylr neresinden tutarsan tut sporla birlikte vücudu yavaş yavaş şekle de sokuyorsun

0|0
    0|0
    • Aaa teşekkürler :) naptın gittin mi bari tekvandoya

• Yanlış yere yazmışım ramazandan sonrs gidicem:DD

• Ahahah :D aynısı başıma geldi geçen gün tamam bakalım kolay gelsin :)

Erkekler Ne Diyor 14

• onlar dövüş sporları, uzun sürer vücudunun değişmesi düzgün beslenerek, fitness/crossfit/vsvs ile daha hızlı gelişirsin benim bayan için önerebilceğim crossfit kendimde yapıyorum süper

0|0
    0|0
  • Hayir.

0|0
    0|0
  • evet evet

0|0
    0|0
  • Kızların fitness yapması anlamsız. Fitness testeronu arttırır. Erkeksileşir yapan kız. En güzeli dövüş sporları.

0|0
    0|0
  • hem esnetir hem sıkılaştırır, kültür fizik hareketleri ve bacak açma yöntemleriyle atletik bir vücuda sahip olursun

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • zayıflayacam diye savunma sporuna gidersen ağzını burnunu kırar kırar yollarlar evine seni

0|0
    0|0
    • Tatlım ben 54 kiloyum zaten amacım vücut sıkı olsun küçükken yaptım zaten bu sporu alt yapım var kimse ağzımı burnumu kıramaz

• liseli ergenle ya da bir kezbanla neden konuşuyorsam ki

ben yıllarca kung - fu yaptım peşine karate do dan hafif eğitim alarak siyah kuşak alarak mezun oldum. Senin güç ve tekme dediğin ne ki adamın sinir noktalarına tek dokunuşla felç bile kalması sağlanırken sen bana gelmiş bruce lee sin sanki ahkam kesiyorsun. amacın zayıflamak sıkılaşmak ayağına ya ordan birilerini düşürmek ya da 2 gidip çıkıp erkek kovalayıp yazı sonlandırmak neyse senle tartışmaya bile girilmez.

• Ben erkek düşürecek olsam her şekilde düşürürüm ki öyle bir kız değilim zaten sevgilim var sen beni yargıayacak bir konumda değilsin, seni ilgilendirmeyen şeylere burnunu sokma soru sorduk onu cevapladın kendince kaybolabilirsin.

• Hayır

0|0
    0|0
  • Taekwondo savunma sanatıdır. Kendini savunmayı öğrenirsin. Vücuduna pek faydası olmaz diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Çok olur

0|0
    0|0
  • Bruce lee izle onun hareketleri ni yap sikilaşirsin

0|0
    0|0
  • Sıkılaşmak eşittir=Kickbox

0|0
    0|0
  • daş gibi olursun. bir sıkınca yamultursun