Body sporu yapanlar , protein tozu hakkındaki bilgileriniz?

Protein tozu zararlı mı yoksa sağlıklı mı? Babam çok alıyor o yüzden soruyorum.

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bir zararı yok.
    insanlarda ani şekilde kas artışının sonradan sarkmalara neden olacağı kanısı var bu yüzden protein tozlarına zararlı diyorlar. Fakat doğal olmayan ölçülerde şişmiş kaslar fazla beslenmeye yani kan akışına ihtiyaç duayrlar hani şöyle örnek vereyim erkeklerin ereksiyon olması ve sertleşmesi tamamen kan basıncının yükselmesiyle olur.
    Fakat yaşlandıkça ve metabolizma yavaşladıkça normal kaslardaki kan basıncıda yetersiz kalır ve kaslar çöker (arnold tamamen natural yollarla vücut geliştirmiş olmasına rağmen bugünkü hali içler acısıdır)
    Babanın gereksiz ölçüde şişkin kasları yoksa protein tozlarının kısa veya uzun dönemde bir zararını görmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• tozlar haplar ilaçlar çok zararlıdır ben bir kaç spor dalı ile ilgilendim ve diyetisyenden doktoruna gıda mühendislerine kadar hepsi ile konuştum zararları o kadar fazla ki. ben herkül gibi kaslı olucam diye erkekliğimden oluyorum ve kalp büyümesi anında ölme gibi sorunlar açıyor eeee değer mi kas için bunlara. baban belki sen doğdun diye kısırlığı kabullenmiş olabilir ama ben asla kabul etmemde kullanmamda

0|0
    0|0
  • Protein tozu almak su an icin gereksiz 1 sene duzenli body yapacaksin artik normal beslenmen yetmedigi zaman protein tozu alinir

0|1
    0|0
  • şu konuya açıklık getireyim de hemen eig alayım. Protein tozu nedir? Protein tozu aslında ek besindir. Yani bir gün içinde fazlasıyla yemeniz gereken gıdalar yerine kullanılabilir. Ama sadece protein tozuylada olmaz tabi. illaki günlük temel öğünleri almak lazım.

0|0
    0|0
  • Ben almıyorum bence kötü

0|0
    0|0
  • zararlı değil zararlı diyenlein proteine alarjisi oluyo o yüzden öyle

0|1
    0|0
  • Simdi gormese bile ilerde gorur kimyasal cunku bende kullandm ama sadece 2 kutucuk sonra biraktim. Kimyasal olan hersey zamanla etkisini gosterir babana de bunu.

0|0
    0|0
  • protein tozunun hiç bir zararı yok sadece dengeli belenmesi gerekiyor.. suplementlerin karaciğere zararı olabilir bunun için yeşillik sebze yemeyide ihmal etmemeli. zararlı diyenler işkembeden sallayan insanlardır

0|1
    0|0
  • böbrek yetmezliği hastalığına yol aça bilir. böbrekte taşlanma ola bilir. böbrekler iflas eder bla bla bla... ben günde 3 ölçek kullanıyorum 500 ml suda.

0|0
    0|0
  • çok zararlı

0|0
    0|0
  • kullanmasın bnce natural olsun benım gıbı

0|0
    0|0
  • bak bakalım zararlı mı?

0|0
    0|0
  • Ufak yan etkiler disinda zarari yok

0|0
    0|0
  • Belli doz üstü karaciğerde yağlanma ve böbrek fonksiyonlarında azalmaya neden olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...