Sizin de bildiğiz veya yaptığınız şeyler var mı?

Hem kızlar hem de erkekler için merak ettiğim soru.

Bu soruyu hem kızlara hemde erkeklere soruyorum ve ayrı ayrı cevap bekliyorum.İnsanlar tuvalette ne yapar, yani nasıl zaman geçirir? Demek istediğim şu çevremden duyduklarıma göre fayans sayanlar detarjan kapları okuyanlar falan var.:D Yanlış anlaşılmasın sadece ne gibi şeyler var gibisinden merak ediyorum.Evet sizinde bildiğiz veya yaptığınız şeyler var mı yorumlarınızı bekliyorum :):)

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Türkiye ne zaman bölgesel güç olacak, İsrail e haddini ne zaman bildireceğiz ve Fenerbahçe ne zaman şampiyonlar ligi şampiyonu olacak onu düşünüyorum... :) :) :)

0|0
    0|0
  • bu nasıl bi meraktır be :) pisler :) şahsen benim o tarz fantazilerim yok ama tuvalette ballandira ballandira sigara içen çok mikrop biliyorum görüyorum.

0|0
    0|0
    • Evet yapanlar var bende nefret ediyorum tuvaleti sigara kokutuyolar.

• kardeşin mi?

• Hayır kuzenim .

• uzun tutmaya calısıyorum aklıma cok iyi fikirler geliyor :)

0|0
    0|0
  • bazan bazı güzel kararlar benim orda aklıma geliyor :)

0|0
    0|0
  • ilkten yan tuvalete olanlar bana bakarmı diye işkillenirim , sonra sesli osursam kaç kişi duyar diye düşünürüm. baktım uzun sürüyor arkadaşlara mesaj atrım . Çıkmadanda yaptığımın fotosunu çeker bazı arkadaşlara yollarım.

0|0
    0|0
  • Kalabalık bir ortamdan lavaboya geçtiysem veya yorgunsam gözlerimi kapatır biraz kendime gelirim. Onun dışında pek birşey yapmıyorum :)

0|0
    0|0
  • tuvalette gereksiz yere uzun süre beklemek mekruhtur. keza bişeyler okumak sesli konuşmak gülmek allahı anmak dua okumak gibi şeylerde mekruhtur. bunun yanında işinizi görüp biran önce çıkmaya bakmalı.

0|0
    0|0
  • telefonla mesaj çeker:) ya arkdaş başka bi şey merak edemedin mi insanın en özel hali bu :)))

0|0
    0|0
    • ya telefondaki napiyosun nasılsın derse :P :D :D

• ben o karşındakinin yerinde olsam hmm telefonla lavaboda ne işin var der seninle dalga gecerdim :D :D ( ara sıra bende yapıyorm böyle dediğime bakma :D)

• ne yalan söylyim her zaman incelediğim bi fayans oluyo genelde ona takılıyo gözlerim:D

0|0
    0|0
  • Ben gazete ve kitap okurum, boş durmayı sevmem. Oturmalı tuvalet güzel bir icat

0|0
    0|0
  • ruh hastası piskopatlar :D

0|0
    0|0
  • merve ankaranın neresindensin

0|0
    0|1
  • Önümde ne varsa,elimin uzanabileceği,krem,kutu vs ne varsa alıp içindekileri okuyorum :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• vallah ne yalan soyliym bende arasira o deyerjan kaplarini okuyorum nedense insanin ilgisini cekiyor o an :)

sarkisa soylemisimdir ama en cok telefonla ugrasirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...