Bacaklarımı kalınlaştırmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

ben bacağımı hadiseninki gibi kalınlaştırmak istiyorum ne yapabilirim?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Proteinli gıdalar tüket ama tükettikten sonra mutlaka koş, yürü. Aldığın proteinleri bacak kasların yaksın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir arkadaşım vardı lisede iken okadar inceydiki bacakları fala insan bakamıyordu sanki kırılacak gibi, arıdndan ne olduysa bir kaç yıl önce facebook vasıtasıyla ekledi beni baktım kalınlaşmıoştı bacakları nasıl oldu ne yaptı bilmiyorum ama epey şaşırmıştım.

0|0
    0|0

• Bol bol yürüyüş yap ve en önemlisi de bacağı güçlendirmenin yolu merdiven çıkmaktır. Her fırsatta merdiven çık ne kadar çok merdiven çıkarsan o kadar güçlü bacaklara sahip olursun...

0|0
    0|0
  • arkadasın söylediği cok dogru proteinli beslen ve kardiyo yap kas yaparsın haliyle kalınlasır bacaklar

0|0
    0|0
  • kalca ve bacak için silikkonlar onlardan taktır ameliyatla

0|0
    0|0
    • doğal yolla yapmak istiyorum mümkünse :))

• kaslarımı nasıl şişircem peki ben..

• o dediğim kiloları ayagına baglayacaksın zaten kosmaya baslayınca zaten o kaslar dogal olarak şişecektir

• merdiven çalış başka birşey iyi gelmez yiyecek falan kilo yapar kalın yapmaz

0|0
    0|0
  • sakın tam yaglı süt içme yaglı herşeyden uzak dur kalınlastırıcam derken iğrenç hale getirirsin

0|0
    0|0
  • Allah başka dert vermesın

0|1
    0|0
  • çok ince ise sorun yapma

0|0
    0|0
  • Kırmızı et,tam yağlı süt iç koş koş koş acı yok rak,acı yok

0|0
    0|0
  • çok mu zayıfsın :)

0|0
    0|0
  • biraz daha fazla ye. zayıf olmayın kızlar azıcık balık et iyidir oyşşşşşşşşşşşşşşşş

0|0
    0|0
  • dimi bende severim onun gibisini ama bulmak zor

0|0
    0|0
  • gangnam style şarkısında dns et

0|0
    0|0
  • kilo al :) çalı gibi bacaklar hiç hoş değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Nutella cips tatli hamur isi ne varsa ye yat sonra merdiven kullanma yurume

0|0
    0|0
  • hiç bir fikrim yok ama senin niye öyle kalın bacaklar istediğini anlamadım bi sebebi var mı

0|0
    0|0
  • bisiklet sür seviyesini artırarak kalınlaşır bacakların kas olur

0|0
    0|0
  • kıçını devirip yat bütün gün hareketsiz tv başında uzan. 1 ay sonunda hadiseninki gibi olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...