Bir erkeği yaşça büyük bir kadınla çok samimi görseniz ne düşünürsünüz ?

Bu erkek 24 yaşlarında kadın ise 32 , hayat kadını ama sevgili gibi dışardada beraber takılıyorlar , üniversiteden böyle bir arkadaşınız varsa ondan soğurmusunuz ve bi kız tarafından red edilmiş bir erkek çok samimiler heryerde bu kadınla ve aynı evde kalıyorlar , ne düşünürsünüz ?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• annesi ablası hala ve teyzesi hariç hiç bir hatunla samimi olma elini sıkma yok efenim iş ayağı tokalaşma gibi bi lüksü yok alırım façasını aşağaa.. :@

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayat kadiniyla mi takiliyo..? Once uyarir sonra da uzak dururdum ondan.

Kizdan red yemisse yemis her yiyen boyle yaparsa oooo..

0|0
    0|1
    • Neden kaçarsın peki ondan yani aklına neler gelir ? , red yemişse değil sadece inancı kalmamışsa sevgiye

• Sacmalama dogru duzgun bi hayat kur kendine

• Niyeki , diğer türlü mutsuz oluyorum ama , birine değer vermek istemiyorum artık soğudum

• ya gelenek göreneklerimizce kadının büyük olması hoş karşılanmıyor hemde hiç hoş karşılanmıyor keske bu durum tersi olsaydı ama zaten gerçekten kısmetiyse birbirlerinin kimsenin diyecek bir şeyi kalmaz

0|0
    0|0
    • Kısmetlik değil ciddi düşünülcek birşeyde değil bir heves bu yani , neden toplum hoş karşılamıyor ?

• Arkamdan çok dedikodu yapılıyorda bazı kız arkadaşlar uzaklaştı eskisi kadar samimi olmuyorlar benimle , ama anlayamıyorum işte

• göz önünde yaşamasaydın keske hevesini

• kız ıstemeyınce kadınlardan daha dgrusu sevgıden asktan sogumus artık ılışkıde eglence rahatlıga özgurluge bakar olmuss yanyana yakısmazlar belkı ama mutludurar ben tasbıb etmesemde elleşmem kendı hayatıdır

0|0
    0|0
  • o insanla muhattap bile olmazdm

0|0
    0|1
    • He işte neden bunu merak ediyorum , nesi yanlış ?

• ona ahlaksız demedm. büyük olmasında sıkıntı yok. o yadırganmamalı. ama bana sorarsan kişisel fikrm olarak bir bayan kendınden küçük bir erkekle birlikte olmamalı

• Anladım peki

• demkki olgun kadınlardan hoşlanıyor der, muhatap olmazdım birdaha

0|0
    0|0
    • neden muhattap olmuyon peki ?

• Neden işte neden , kadın erkekle arasında yaş farkı varsa birşey olmuyor ama erkekle olunca sorunmuş gibi oluyor bunun nedeni ne yani bilinçaltınızda ne varda böyle düşünüyorsunuz

• benim bilinç altımda bişey yok ama böyle düşünüyorum ben neden yok

• Bir şey düşünmem ne düşünücem?

0|0
    0|0
    • Ahlaksızlık gibi görüyorlarda , onu merak ettim nesi ahlaksızlık

• Ahlak denen şeyin herkeste aynı sınırlarla belirlenmiş olduğunu düşünmüyorum. Sen yaşadığın şeyden rahatsız değilsen,senin ahlak ilkelerine uyuyordur. Bitti.

• Bişey düşünmem. Sigaram nerde benim ya =/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Vayy çakallar vaaay. Kadınla aynı evi paylaşıp p*zvenklik mi yapıyo bunlar? Demekki üni okumanın bi işe yaramadığını erkenden kavrayıp karlı sektörle atlamışlar. 1 km. uzak durmanda fayda var diyorum. ne olur ne olmaz. Aynı sınıfa bile girme Başka fakültelerden al aynı dersleri. O derece yani.

0|0
    0|0
  • mature and young boys

0|0
    0|0
  • banane olum milletin hayatından kız gibi dedikodumu yapacam :) işine bak geç ...

1|0
    0|0
  • hayat kadınıyla ne işi var onla dışarıda dolaşıp egolarını tatmin ettiğini düşünürüm... garip normal olur nasılsa öyle devam eder arkadaşlığım

0|0
    0|0
Yükleniyor...