Tartışma olunca siz mi ararsınız yoksa onun aramasını mı beklersiniz

sevgiiniz ile tartışdiniz diyelim siz haklısınz veya değilsiniz fark etmez onu ararmıydınız yoksa biraz bensiz kalsın düşünsün yokluğumu hissetsin diye onun aramasınımı beklerdiniz

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi bu konuda herkes kendini haklı sayar zaten birisi haksız olduğunu kabul etseydi olay tartışmaya varmadan tatlıya bağlanırdı velhasıl ben ararım ne yapıyorsun kız:) derim tabi belli bir müddet sonra o da psikolojime bakar hafif tartışmalar da bunu yaparım ama büyüğün de mezarıma gelir :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Haklıda olsam haksızda olsam ben ararım. Özür diler ve özür beklerim. Uzatmaya tribe gerek yok. Konuşmadan işler halolmaz. Erkek tarafının tribe girmesi yanlış olur.

0|0
    0|0
  • Duruma göre açıkcası haklı olup arayıp alttan aldığımda oluyo biraz yalnız kalıp zamana bıraktığım da ikiside kavga etmekten iyi bence

0|0
    0|0
  • haklıysam aramazdım aramasını beklerdim

1|0
    0|0
  • hakıysam aramasını haksız isem ben ararım haklıya hakkını vermek gerek

0|0
    0|0
  • haklı olup olmamak önmeli dğeil ama ben şahsen kız arkadasımın aramasını beklerdim

0|0
    0|0
  • tartıştığınız sık sık aklına geliyorsa ve düşündükçe canın acıyorsa sen arayacaksın tabiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Haklı olup olmama durumuna bağlı.. ama yalvarmam..

0|0
    0|0
  • nedense insana kaybedecek taraf gibi geliyor.

karşı tarafın aramasını beklerim. (haklı olduğumdan eminsem)

0|0
    0|0
  • ilk önce aranasını beklerim

1|0
    0|0
  • Ben sinirliysem ne o arasın isterim nede ben çünkü kinci değilim ama tartışma etkisi çabuk bitmez

0|0
    0|0
  • Ağlarım nalet olsn ağlarım.

1|0
    0|0
  • Tartışma boyutuna bakar!

1|0
    0|1
  • Onun aramasını bekliyorum ama genelde hangimiz haklı olursak olalım arayan ben oluyorum :((

0|0
    0|0
Yükleniyor...