İnsanın kendi sınıf arkadaşına aşık olması normal mi?

Ben geçenlerde sınıf arkadaşımla kavga ettim ve sonrasında ona aşık oldum.Bilmiyorum neden ama hep ona aşık oldum diye kendimi kınıyorum.Kendimi suçlu hissediyorum ona karşı.Ben diğer insanların sınıf arkadaşlarıyla çıkmasına hoşlanmasını doğal karşılıyorum ama konu hep bugüne kadar bana geldiği zaman "Yok canım insan hiç sınıf arkadaşına aşık olur mu?diyordum ama artık 18 yaşımdayım ve geçenlerde sınıf arkadaşıma aşık olduğumu anladım ve bu beni çok üzüyor.O farketti diye de çok korkuyorum.Onun benim yüzümden acı çekmesini kendisini suçlu hissetmesini istemem.Onun birgün bana gelipte "ben seni arkadaşım kardeşim zannetim ve sen sana iyi davrandım diye hemen yanlış anlamlar verdin"diye düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum.Kendisi geçen yıl sınıftan ayrı bir sınıf arkadaşımla çıktı ama ben yinede çok utanıyorum.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• yoldan geçene aşık olunmaz, otobüste gördüğüne aşık olunmaz, sınıfta olmaz, okulda olmaz, işte ofiste hiç olmaz arkadaş bu kişiler nerde aşık olacak :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şu an derin düşünmeyi gerektirecek bir konu gibi gelse de

Seneye unutacaksın

Normal bir durum

Rahat ol

0|0
    0|0
  • Son derece normal herkesin başına gelebilecek bir durum.

1|0
    0|0
  • her gün gördüğün insan beğenme duygusu zamanla değişiyor. Bizdede oldu..

0|0
    0|0
  • Büyük aşklar nefretle başlar

0|0
    0|0
  • o yadırgama devri eskidendi hacı.

0|0
    0|0
  • Sınıf arkadaşın başka galaksidemi yaşıyor,ders sırasında sınıfa iniyor :D Neden normal olmasın :D

0|0
    0|0
  • İnsan öğretmenine aşık olabiliyorken, bunun neresi anormal...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnsanlar kaynına, baldızına aşık oluyor sorulan soruya bak.. Sınıf arkadaşına aşık olmaktan daha doğal ne olabilir?

Hiç olmadım, hiç ilgi de duymadım bir sınıf arkadaşıma ama objektif olarak düşünürsek bu net bir gerçek

1|0
    0|0
  • serefe panpa.

0|0
    0|0
Yükleniyor...