Susanna nın çeyizi ..... annem nasıl vazgeçer ?

annem çeyizime sürekli birşeyler alıyor .artık iyice abarttı bütün mutfak eşyalarını aldı.tabak çanak tencere tava .kek pişirme seti almış şimdide .nasıl dur diyebilirim .paramızı bunlara harcıyor süreklli .ortada adam bile yok .evlenmicem büyük ihtimalle .gerekli-gereksiz herşeye para veriyor .nasıl vazgeçer ?beni dinlemiyor.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• evlenene kadar tam gaz devam eder

0|0
    0|0
  • bırak heves etmiş kadıncaz alsın elleme:)

0|0
    0|0
  • Kadın senin çeyiz işiyle vakit geçiriyor işte.. Başka eğlence bulman gerek ona :)

0|0
    0|0
    • para harcıyor ama

• evde kalıcam zaten ondan eminim .parasını nasıl saklayayım kadının

• nasıl kalacaksın evde merak etme kalmazsın ... paralarını al kendi hesabına yatır... altın hesap açtır bankada öyle biriktirsin daha iyi.. aldığı çeyizin modası geçecek sonra işine yaramayacak ...

• çeyizinde hazır demek tamam adrres ver gelelim istmeye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• onu benim annanem yapıyo o kadar abartmadı ama çeyizimde 50yi geçik çetik (bazıları patik diye bilir) 10 küsür yelek ve envai çeşit çatal bıçak kahve takımları vs var :D boşver uğraşsın dursun kendini eğlendiriyor aslında :D

0|0
    0|0
    • iyide para gidior otıursa birşey örse örsün ama onuda beceremez zaten .sürekli birşey alıyor eve paketle dönüyor hep .

• ee diorum anlamıyor ki .olsun diyor yine alırsın kocan alır bunları ben alayım .deli gibi alışveriş yapıyor çeyiz mağazalarını dolaşıyor bide markalı şeyler alıyor hep pahalı .kepçeyi bile gidior en iyi yerden alıyor bir sürü para veriyor .

• kajshdskjdhaksnd anneye bak :D yapçak bişey yok kendi haline bırak madem :D

• burası türkiye ...

0|0
    0|0
  • Vazgeçmez canım benimkide öyleydi plan yapma yarı ölürsem elinde kalır dedim birşey almıyor artık

0|0
    0|0
    • e bende dedim saçmalama dedi ve almaya devam ediyor .bide gelior bak ne aldım diyor kek pişirme seti almış yaa deli oldum üçlü böle .para veriyor sürekli bunlara .açalım kullanalım desek evde bir sürü şey var

Yükleniyor...