Kız arkadaşınızla ( sevgili ) nasıl tanıştınız?

Sevgilinizle nasıl tanıştınız ilk teklifi kim etti .:)

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• okulu yeni kazanmıştık facede bi soru sordu once ceavpladım o gun baktım fotolarına cok yakısıklı dedim içimden ama eklemedim sarkmış olmamak için aradan zaman gecti 2miz de hazırlık okuyoduk facede ortak arkadas sayımız artınca ekledim kabul etti ve meraba iyi geceler sen de ftrsin dimi dedi evet dedim konusmaya basladık 1 hafta konustuk sonra okula beraber gitmeyi teklif etti ilk seferde hayır dedim 2.de kabul ettim onu ilk gorunce kalbim yerinden cıkcak gibi oldu yanıma geldi 2miz de cekingendik o da beni begeniyomuş hatta yanıma oturmak istemiş onceden konusmak ama cesaret edememiş ben ekleyince cesaretini toplamış neyse o gun konustuk 2 arkadas gibi daha cok birbirimizi tanıdık diger gun benim sabah 7de kalktıgımı bildiği için 7de kalkmış bana gunaydın yazdı faceden bugun de beraber gidelim mi dedi olur dedim gitmek istersen gideriz dedi neden istemiyim dedim erken kalkmışsın dedimsenin için yani sen erken kalkıyosun diye dedi hmm dedim vercek baska cevabın yok mu buna dedi hosuma gitti dedim sevindim dedi ve hazırlanıp buluştuk yine yolda saati sordum elindeki kitapla telini kapatıp soyledi ben de bakmadım zaten ben dedim surprizim var sana dedi ne dedim birazdan dedi surat astım senin resmini begendim telime indirip duvar kagıdı yaptım dedi ben oyle kaldım utandım cok utandım ve basladık iyi ki de o resmi gosterdi bana iyi ki ekledim onu

0|1
    0|0
    • evet herşey cok hoş olmuş :) ama ilk okula gidelim dediğinde kabul etmemişsin ve onu görünce kalbın kıpır kıpır olmuş ya ikinci okula beraber gidelim teklifini etmeseydi ne olucaktı :)

• tamam anladımda onu görünce heyecanlandığın halde neden ilk teklifi kabul etmedın onu merak ettım :)

• atlamamak için acıkcası

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...